Na Wspólnej, odcinek 3025: Igor zginie razem z ojcem podczas wymiany? Makabryczny finał akcji Leszka przeciwko bandytom! - ZWIASTUN

2020-02-19 8:05 sz
Na Wspólnej, odcinek 3025: Igor i Leszek zginą podczas wymiany? Dramatyczny finał akcji ojca Igora przeciwko bandytom - ZWIASTUN
Autor: TVP VOD Na Wspólnej, odcinek 3025: Igor i Leszek zginą podczas wymiany? Dramatyczny finał akcji ojca Igora przeciwko bandytom - ZWIASTUN

W 3035 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) i Leszek (Wojciech Majchrzak) zginą zabici przez bandytów z mafii taksówkarskiej?! Ojciec Nowaka w 3025 odcinku postanowi dokonać wymiany za uprowadzonego syna. Wcześniej w "Na Wspólnej" sam pojmie jednego z ludzi Rudego (Marek Bera). Niestety, akcja ratunkowa będzie miała dramatyczny finał! Co się wydarzy?

"Na Wspólnej" odcinek 3025 - środa, 19.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3025 odcinku "Na Wspólnej" Leszek wykaże się wielką odwagą. Zrobi wszystko, żeby uratować syna. W nadchodzącym tygodniu sam posunie się do przestępstwa!

Igor w "Na Wspólnej" został uprowadzony przez mafię taksówkarską po tym, jak odkryli jego prawdziwą tożsamość. Niestety zbiegło się to w czasie z pobytem Julki (Maja Oświecińska) w szpitalu. Zdesperowany ojciec zaczął błagać bandytów, żeby którykolwiek z nich dowiedział się czegoś o stanie córki. Ugiął się Tadek - na własne nieszczęście.

Leszek w "Na Wspólnej" wykorzysta bowiem sytuację i capnie przestępcę. Później skontaktuje się z szefem mafii, Rudym. Zaproponuje mu wymianę: Igor za Tadka!

W 3025 odcinku porwany taksówkarz lojalnie uprzedzi ojca Nowaka, że zostanie oszukany: - Mówię ci, nie jedź tam, to się nie uda! Rudy ściemnia, on się nie wymieni. Zabije cię, a potem mnie, bo dałem się złamać - usłyszy Leszek. To jednak go nie powstrzyma. W tym samym czasie Igor będzie przetrzymywany z taśmą na ustach w opuszczonym garażu. Czy według zapowiedzi Tadka akcja ratunkowa w serialu "Na Wspólnej" zakończy się dramatem? Całe szczęście Iga (Lidia Sadowa) i Robert (Dariusz Wnuk) będą trzymać rękę na pulsie i nie pozwolą na to, żeby ich "agentom" stała się krzywda. Zobacz zwiastun 3025 odcinka "Na Wspólnej".

PRZECZYTAJ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor i Elżbieta wezmą ślub! Usłyszą przerażającą diagnozę - ZWIASTUN

Najnowsze