Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor oświadczy się Elżbiecie! Nie poradzi sobie z traumą - ZWIASTUN

2020-02-27 7:49 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor oświadczy się Elżbiecie! Nie poradzi sobie z traumą - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor oświadczy się Elżbiecie! Nie poradzi sobie z traumą - ZWIASTUN

Na ten ślub w "Na Wspólnej" czekają wszyscy! Od pięciu lat Igor (Kuba Wesołowski) i Elżbieta (Paulina Chapko) są razem, ale nigdy nie zdecydowali się na legalizację związku. To się zmieni w 3028 odcinku "Na Wspólnej" kiedy oboje będą musieli jakoś poradzić sobie z traumą po bestialskim porwaniu Igora, który cudem uniknie śmierci. Nowaka będzie zmagał się z zaburzeniami psychicznymi, ale mimo to oświadczy się Elżbiecie. Zaręczyny Igora i Eli w 3028 odcinku "Na Wspólnej" to dopiero początek zmian w ich życiu. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3028 - czwartek, 27.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Igor i Elżbieta w "Na Wspólnej" przejdą przez prawdziwe piekło! Porwanie Nowaka, ciężka choroba Julki (Maja Oświecińska), która będzie walczyła o życie w szpitalu, a lekarze długo nie postawią prawidłowej diagnozy... Aż wreszcie ostateczna konfrontacja z mafią taksówkową podczas niebezpiecznej akcji policji.

Nic dziwnego, że Igor w 3028 odcinku "Na Wspólnej" załamie się psychicznie i będzie cierpiał na zespół stresu pourazowego. W tych trudnych chwilach wsparciem dla niego będzie Elżbieta, którą przez długi czas oszukiwał, żeby wniknąć w struktury gangu taksówkarzy.

Strach o to, że straci nie tylko Igora, ale także Julkę sprawi, że Ela zdobędzie się na wybaczenie. Nie opuści ukochanego, a tragiczne przejścia jeszcze bardziej umocnią ich miłość. W obliczu wszystkich tych dramatów w 3028 odcinku "Na Wspólnej" Igor postanowi, że ma dosyć odkładania na później swoich planów.

Patrz też: Śmierć Arka w Na Wspólnej? Mąż Ewy zdradzi ją z Wiktorią i dostanie zawału serca!

Najpierw Nowak w 3028 odcinku "Na Wspólnej" uprzedzi Elżbietę, że najpewniej porzuci zawód dziennikarza i odejdzie z redakcji, a potem się oświadczy. Zapewni ukochaną, że niczego nie pragnie bardziej jak ślubu z nią. Co ciekawe i Ela i Julka będą namawiały Igora, żeby nie rezygnował z pracy, w której jest taki świetny i która jest jego pasją.


Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta nie dostaną rozwodu. Pójdą razem na małżeńską terapię

Podczas zaręczyn w 3028 odcinku "Na Wspólnej" Igor zaproponuje Elżbiecie długą podróż przedślubną, by mogli zapomnieć o koszmarze jaki przeżyli.

Najnowsze