Na Wspólnej, odcinek 3019: Tajemnicza choroba Julki. Igor straci córkę? - ZDJĘCIA

2020-01-23 7:34 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3019: Tajemnicza choroba Julki. Igor straci córkę? - ZDJĘCIA
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3019: Tajemnicza choroba Julki. Igor straci córkę? - ZDJĘCIA

W 3019 odcinku "Na Wspólnej" Julka (Maja Oświecińska) będzie na granicy życia i śmierci! Córka Igora (Jakub Wesołowski) zachoruje, ale Nowak zajęty pracą zlekceważy niepokojące objawy. Na szczęście przy Julce będzie Elżbieta (Paulina Chapko), która wezwie pogotowie kiedy stan Julki się pogorszy. Nieprzytomna Julka w 3019 odcinku "Na Wspólnej" trafi do szpitala. Czy umrze, a Igor straci jedyne dziecko?

"Na Wspólnej" odcinek 3019 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Co będzie z Julką w "Na Wspólnej"? Jeszcze na długo przed tym jak dziewczynka wyląduje w szpitalu zacznie skarżyć się na złe samopoczucie. Jednak ani Igor, ani Elżbieta nie wezmą jej słów na poważnie. Będą przekonani, że córka symuluje chorobę. Sytuacja zrobi się naprawdę poważna kiedy Julka zacznie mieć bardzo wysoką temperaturę i pewnego dnia zasłabnie w szkole.

Zmartwiona jej stanem Elżbieta w 3019 odcinku "Na Wspólnej" zostanie w domu, by opiekować się pasierbicą. Całe szczęście nie zostawi jej bez opieki, bo dojdzie do najgorszego. Julka straci przytomność i narzeczona Igora nie zdoła jej ocucić. Wezwie pogotowie ratunkowe, które odwiedzie Julkę do szpitala.

Patrz też: Na Wspólnej. Kasia znajdzie sobie trzech kochanków. Będzie lepsza od Darka!

O chorobie Julii w 3019 odcinku "Na Wspólnej" pochłonięty dziennikarskim śledztwem Igor dowie się od swojego ojca Leszka (Wojciech Majchrzak), bo Elżbieta nie będzie się mogła dodzwonić do ukochanego.

Niestety Julka nie odzyska przytomności. Igor i jego narzeczona będą czuwali przy łóżku chorej córki w nadziei, że wreszcie otworzy oczy. Jaką diagnozę postawią lekarze? Na co zachowuje córka? Pediatrzy w 3019 odcinku "Na Wspólnej" nie będą wiedzieli co dolega Julce!

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka sprowadzi śmiertelne zagrożenie! - ZDJĘCIA

Najnowsze