Na Wspólnej, odcinek 3021: Ojciec Igora narazi go na śmierć! Zginie z rąk bandytów? - ZWIASTUN

2020-02-11 20:59 sz
Na Wspólnej, odcinek 3021: Ojciec Igora narazi go na śmierć! Zginie z rąk bandytów? - ZWIASTUN
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3021: Ojciec Igora narazi go na śmierć! Zginie z rąk bandytów? - ZWIASTUN

W 3021 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) zostanie brutalnie pobity przez Rudego (Marek Bera). Telefon od ojca narazi Nowaka na pewną śmierć! W 3021 odcinku bohater "Na Wspólnej" wymknie ze szpitala od chorej Julki (Maja Oświecińska) i weźmie udział w kolejnej akcji mafii. Czy zostanie zdemaskowany? Sprawdź, co stanie się z Igorem z serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3021 - środa, 21.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

W serialu "Na Wspólnej" robi się naprawdę niebezpiecznie! Telefon od ojca w 3021 odcinku sprawi, że Igor zostanie zdemaskowany jako wtyczka w szeregach mafii taksówkarskiej. W poprzednich odcinkach Nowak z pomocą policji zinfiltrował nielegalną organizację, która wywozi klientów taksówek za miasto i ograbia ich ze wszelkich kosztowności. 

W 3021 odcinku "Na Wspólnej" Igor zostanie wezwany na kolejną akcję. Najpierw jednak będzie musiał niepostrzeżenie wymknąć się ze szpitala. W poprzedzającym odcinku Julka w ciężkim stanie trafiła pod opiekę lekarzy i nie wiadomo, co dalej stanie się z dziewczynką. Pomimo to Nowak i tak zostawi córkę, ku furii Elżbiety (Paulina Chapko). On jednak powie żonie, że zniknie tylko na kilka godzin, ale sprawy mocno się skomplikują!

Po dołączeniu do gangsterów Igor w 3021 odcinku będzie świadkiem kolejnej grabieży. Rudego poniesie i pobije niewinnego Azjatę do tego stopnia, że ten nie przeżyje. Na domiar złego Nowaka zdemaskuje jego komórka...

- Tatuś dzwoni? Nie Jacek? - zdziwi się Rudy widząc kontakt na telefonie fałszywego gangstera.  W "Na Wspólnej" Igor zostanie brutalnie pobity... Czy skończy martwy, jak klienci mafii? Kto zostanie pochowany w lesie? Zobacz zwiastun 3021 odcinka serialu i zajrzyj do naszej galerii.

CZYTAJ >>> Igor zginie? Bandyci zabiją Igora za to czego się dowie?

Najnowsze