Na Wspólnej, odcinek 3021: Igor porwany przez mafię! Ucieknie ze szpitala od chorej córki i zniknie bez śladu - ZWIASTUN

2020-02-08 7:29 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 3021: Igor porwany przez mafię taksówkową! Zaginie bez śladu
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3021: Igor porwany przez mafię taksówkową! Zaginie bez śladu

Zaginięcie Igora (Kuba Wesołowski) z "Na Wspólnej" będzie efektem jego dziennikarskiego śledztwa w sprawie mafii taksówkowej, która napada i okrada klientów Azjatów. W 3021 odcinku "Na Wspólnej" Igor znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Taksówkarze bandyci zdemaskują dziennikarza, a potem porwą go i wywiozą gdzieś za miasto. Co się stanie z Igorem w 3021 odcinku "Na Wspólnej"? Zaginie bez śladu i nawet policja nie będzie wiedziała czy żyje!

"Na Wspólnej" odcinek 3021 - środa, 21.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Igor z "Na Wspólnej" zaginie, a w jego zniknięcie, a właściwie porwanie będą zamieszani niebezpieczni taksówkarze z mafii, która napada na klientów z Azji zamawiających kursy zwykle do Wólki Kosowskiej. Nowak rozpocznie swoje śledztwo w chwili kiedy w 3019 odcinku "Na Wspólnej" zatrudni się jako taksówkarz w podejrzanej korporacji pod fikcyjnym nazwiskiem Jacek Bromski. 

Nie od razu zyska zaufanie kolegów, ale jeden z nich zabierze ich na pierwszą akcję. Igor na własne oczy zobaczy jak bandyci wywożą Azjatę do lasu, brutalnie go atakują, a później zabierają mu wszystkie pieniądze. Żeby nie wzbudzać żadnych podejrzeń weźmie nawet swoją część z napadu!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta nie dostaną rozwodu. Pójdą razem na małżeńską terapię

Kolejna akcja w 3021 odcinku "Na Wspólnej" będzie już miała dramatyczny finał. Po napadnięty Azjata dostanie ataku serca, a Igor, który spróbuje mu pomóc zostanie zdemaskowany przez przestępców. I zapłaci za to najwyższą cenę. Bo gangsterzy z mafii taksówkowej porwą Igora.

Policjanci Iga (Lidia Sadowa) i Robert (Dariusz Wnuk), którzy byli wtajemniczeni w śledztwo Nowaka w 3021 odcinku "Na Wspólnej" z przerażeniem odkryją, że Igora zniknął bez śladu. Rozpoczną poszukiwania, ale bez skutku. Tymczasem bandyci wywiozą gdzieś Igora. Zamkną go w piwnicy, choć dziennikarz będzie zapewniał, że nie jest z policji, ale chciał tylko szybko zarobić.

Życie Igora w 3021 odcinku "Na Wspólnej" będzie w rękach bandziorów. Jeden z nich Rudy (Marek Bera) będzie przekonywał resztę, że trzeba zabić nowego kolegę nim wyda ich policji! Czy Igor z "Na Wspólnej" zginie? To się okaże już niebawem!

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3019: Julka w szpitalu. Córka Igora nie odzyska przytomności