Na Wspólnej, odcinek 3000: Bruno wyzna Kasi miłość? Zakocha się drugi raz! - ZWIASTUN

2020-01-02 8:24 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3000: Kasia Julia Chatys, Bruno (Dawid Czupryński)
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3000: Kasia Julia Chatys, Bruno (Dawid Czupryński)

W 3000 odcinku "Na Wspólnej) Kasia (Julia Chatys) wreszcie znajdzie miłość! Jej nowym partnerem zostanie chłopak Bruno (Dawid Czupryński), który z powodu narkotykowego nałogu chciał się zabić... i będzie gotów na życie! Czy Kasia i Bruno, którzy przeżyli już wielkie zawody miłosne i tragedie, mają szansę stworzyć szczęśliwy, trwały związek? Jedno z nich będzie twierdzić 3000 odcinku "Na Wspólnej", że prawdziwa miłość zdarza się więcej, niż raz... Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3000 - czwartek, 2.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

W jubileuszowym, 3000 odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy, jak Kasia i Bruno znów zaczną wierzyć w miłość! Co takiego wydarzy się w ich niełatwym życiu?

To Bruno w 3000 odcinku "Na Wspólnej" przekona Kasię, że prawdziwa miłość zdarza się więcej, niż raz i oboje mogą spróbować raz jeszcze. Ze sobą! I choć będą mieli burzliwy początek, to namiętność i doświadczenie życiowe mogą im posłużyć...

Na Wspólnej, odcinek 3000: Kasia Julia Chatys, Bruno (Dawid Czupryński)
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3000: Kasia Julia Chatys, Bruno (Dawid Czupryński)

Przypomnijmy, że zanim w 3000 odcinku "Na Wspólnej" Kasia i Bruno znajdą siebie, każde przeżyło duży zawód miłosny. Ona z Darkiem (Michał Mikołajczak), on z Malwiną (Martyna Dudek).

Kasia musiała odejść od niewiernego Żbika z powodu ciąży jego żony, Anety (Dorota Krempa). Z kolei Bruno zadał się z narkotykową mafią i z tego powodu stracił nie tylko ukochaną Malwinę, ale sam wpadł w nałóg! Czy w 3000 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że złe wspomnienia mają już za sobą?

Czy tak mocno poturbowani przez los Kasi i Bruno nauczyli się na swoich błędach i zbudują coś trwałego i pięknego? My będziemy im kibicować 3000 odcinku "Na Wspólnej" 

Najnowsze