Na Wspólnej, odcinek 2953: Bruno sięgnie dna. Odwrócą się od niego wszyscy przyjaciele - ZWIASTUN

2019-10-03 12:22 Ag
Na Wspólnej odcinek 2953. Bruno (Dawid Czupryński)
Autor: TVN Na Wspólnej odcinek 2953. Bruno (Dawid Czupryński)

To będzie koniec Bruna (Dawid Czupryński) w "Na Wspólnej". Uzależniony od narkotyków Bruno stoczy się na samo dno. W 2953 odcinku "Na Wspólnej" po kilku dniach ćpania obudzi się na śmietniku i z przerażeniem odkryje, że stracił wszystko. Po powrocie do domu Norbert (Michał Malinowski) nie będzie się jednak litował nad przyjacielem. Wygranie Krawczykowi wprost, że wszyscy mają go dość i nikt mu już nie pomoże. Zobaczcie zwiastun 2953 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2953 - czwartek, 3.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Bruno z "Na Wspólnej" przegra z narkotykami, nałóg okaże się silniejszy, a uzależniony Krawczyk nie zdoła w porę powiedzieć dosyć! Za to dość w 2953 odcinku "Na Wspólnej" będą mieli przyjaciele Bruna oraz jego dziewczyna Malwina (Martyna Dudek).

To ona najbardziej cierpi przez uzależnienie Bruna. Przecież mogła zginąć z rąk bandziorów, którzy próbowali zastraszyć Krawczyka i wyciągnąć od niego pieniądze za prochy. Na szczęście w porę wkroczył ojciec Martyny.

Hebel ((Tadeusz Huk), były gangster, w 2953 odcinku "Na Wspólnej" zacznie przekonywać córkę, że ta niepotrzebnie cały czas zaprząta sobie głowę Brunem. - Wyrzuć go z życia córeczko, zasługujesz na coś lepszego... Malwina będzie zła – oświadczy ojcu, że jest dorosła i sama chce się zmierzyć ze swoimi problemami! Nie zdoła zapomnieć o ukochanym, tak po prostu wyrwać go ze swojego serca.

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2962: Aneta w szpitalu rzuci się na Darka! Poroni po awanturze? - ZDJĘCIA

Tyle tylko, że nie zdoła w żaden sposób pomóc ukochanemu. W 2953 odcinku "Na Wspólnej" do Bruna nie trafią nawet argumenty przyjaciela. Kiedy po kilku dniach ćpania, wyląduje na śmietniku, otrząśnie się, ale tylko na chwilę. Krawczyk, na głodzie, zjawi się w mieszkaniu, okradziony ze wszystkiego. - To się więcej nie powtórzy... - obieca Norbertowi, lecz jego słowa w tym stanie nie będą nic warte.

- Kłamiesz, wszystkie ćpuny kłamią! Co, prawda boli? Pewnie chcesz teraz znowu przyćpać?
- Proszę cię...
- O co? Stary, co ty ze sobą robisz? Gdzie są twoje rzeczy? Co jutro będzie? Zastanawiasz się nad tym?!
- Dlatego, po co się wpieprzasz?

- Nie stary, to ty się wpieprzasz w nasze życie ze swoją koką i wszyscy mają już tego dość! - Norbert w 2953 odcinku "Na Wspólnej" w końcu nie wytrzyma. Będzie liczył na to, że po tych słowach Bruno coś zrozumie. Niestety...
- To się skupcie na sobie, dobra...
- Dobra, to ja się skupię na sobie! W dupie mam twoje problemy!

Sprawdź też: Na Wspólnej. Joasia zniszczy rodzinę Bergów! Posunie się do zdrady

Najnowsze