Na Wspólnej, odcinek 2962: Aneta w szpitalu rzuci się na Darka! Poroni po awanturze? - ZWIASTUN

2019-10-18 12:00 Ag
Na Wspólnej odc. 2962. Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2962. Aneta (Dorota Krempa)

Czy Aneta (Dorota Krempa) z "Na Wspólnej" straci dziecko? Awantura z Darkiem (Michał Mikołajczak) będzie miała dramatyczne skutki. Zaraz po tym jak Żbik dowie się, że Aneta go zdradziła i być może jest w ciąży z innym, dojdzie do tragedii. W 2962 odcinku "Na Wspólnej" Aneta trafi do szpitala. Bóle brzucha nie do zniesienia, a do tego przedwczesne skurcze nie będą zwiastowały niczego dobrego. A mimo to Aneta rzuci się Darkowi na szyję i będzie błagała o wybaczenie. Poroni i straci też męża? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 2962 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Anety w "Na Wspólnej" sprawi, że Darek zwątpi, że to on jest ojcem dziecka. Kiedy dowie się, że żona przespała się z klientem kancelarii, prezesem Jankowskim (Paweł Hajnos) będzie niemal pewny, że to z nim zaszła w ciążę. W 2962 odcinku "Na Wspólnej" zdradzony Żbik wywoła niezłą awanturę.

Zażąda od niewiernej żony, by wyprowadziła się z jego mieszkania. Bezlitośnie wyrzuci ciężarną na bruk. I choć Aneta zacznie błagać, by dał jej wszystko wyjaśnić, Darek pozostanie głuchy na jej prośby. Podczas ostrej kłótni nagle Aneta źle się poczuje. Ból brzucha i skurcze będą zwiastowały najgorsze? 

Sprawdź też: Na Wspólnej. Joasia zniszczy rodzinę Bergów! Posunie się do zdrady

W 2962 odcinku "Na Wspólnej" Aneta trafi do szpitala. Straci dziecko, które miało na zawsze przywiązać do niej Darka? Ryzyko poronienia będzie u Anety tak duże, że Żbik pod wpływem tych wydarzeń nieco zmięknie. Widząc rozpacz żony nie zdoła jej odtrącić. Zapłakana Aneta rzuci się mu na szyję i zapewni, że zdradziła go tylko raz. I zacznie błagać, by w obliczu tak wielkiej tragedii wybaczył jej skok w bok.

Świadkiem tej sceny w 2962 odcinku "Na Wspólnej" będzie Jankowski. Kochanek Anety zjawi się w szpitalu, ale nie ośmieli się wejść do prawniczki kiedy zobaczy ją w objęciach męża. Ta chwila czułości między Anetą a Darkiem nie jest jednak gwarancją, że będą dalej razem, że uratują swoje małżeństwo. Żbik nie przestanie bowiem kochać Kasi (Julia Chatys), którą odrzucił kiedy dowiedział się o ciąży. Strata dziecka może wszystko zmienić w relacjach całej trójki. 

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2953: Nowy mężczyzna w życiu Kasi. Połączy ich wypadek- ZDJĘCIA

Najnowsze