Na Wspólnej, odcinek 2985: Bogdan rzuci Joannę! Będzie pewny, że żona go zdradza z Karolem - ZWIASTUN

2019-11-28 8:48 sz
Na Wspólnej, odc. 2987. Joanna (Anna Cieślak)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2987. Joanna (Anna Cieślak)

Joanna (Anna Cieślak) z "Na Wspólnej" będzie prześladowana przez szaleńca! Z przerażeniem zda sobie sprawę, że Karol (Tomasz Nosiński) jest niebezpiecznym stalkerem i w 2985 odcinku "Na Wspólnej" Bergowa powie Bogdanowi (Wojciech Brzeziński) o problemie. Niestety, mąż będzie przekonany, że Joanna ma z nim romans! Zobaczcie ZWIASTUN 2985 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2985 - czwartek, 28.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Joanna w serialu "Na Wspólnej" dopiero po dłużej chwili zrozumie, że ciągłe wpadnie na Karola nie jest przypadkowe. Prześladowca upatrzy ją sobie i nie odpuści, dopóki nie osiągnie celu! Jego chory umysł uroi sobie, że Bergowa musi być jego. 

Zacznie się stosunkowo niewinnie. Bohaterka "Na Wspólnej" nie wyczuje momentu, w którym Karol ją osaczy. Gdy to zrobi, będzie już za późno! Wpierw odkryje kłamstwo o psie. Drań wmówi jej, że adoptował pupila zanim ją poznał. W rzeczywistości najpierw obrał ją na cel, a później wykorzystał zwierzę, by zainicjować kontakt. Do tego dojdzie włamanie do mieszkania oraz namolne wiadomości!

W 2985 odcinku "Na Wspólnej" Joanna uzna, że nie może tak tego zostawić. O pomoc poprosi Weronikę (Renata Dancewicz). Czytaj dalej pod zdjęciem.

Zobacz też >>> Na Wspólnej, odcinek 2976: Darek wywoła awanturę z Anetą! Dowie się, że nie jest ojcem dziecka?

Na Wspólnej, odcinek 2972: Joanna (Anna Cieślak), Karol (Tomasz Nosiński)
Autor: X-news

Prawniczka w 2985 odcinku "Na Wspólnej" też nie będzie miała wątpliwości, że zainteresowanie Karola Joanną nie jest normalne. Bergowa spyta, co może zrobić w takiej sytuacji. W trakcie rozmowy wyjdzie na jaw, że Bogdan nie ma o niczym pojęcia! 

To daje prześladowcy wiele nowych możliwości zniszczenia jej życia... i je wykorzysta. Wkrótce Bogdan w "Na Wspólnej" pokaże żonie zdjęcia, na których przebywa w dwuznacznych sytuacjach z Karolem. Kiedy Joanna spróbuje porozmawiać z mężem, on już nie będzie chciał jej słuchać! Czy to koniec ich małżeństwa? Czy Joanna w 2985 odcinku pozbędzie się stalkera? Przekonamy się już niedługo. Czytaj >>> Na Wspólnej. Joanna ukryje przed Bogdanem, że go zdradziła z Karolem - ZWIASTUN

Najnowsze