Na Wspólnej, odcinek 2977: Darek dowie się, że zabił swoje dziecko! Aneta mu nie daruje - ZWIASTUN

2019-11-14 7:41 jkk
Na Współnej, odc. 2977: Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: X-news

W 2977 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) zrozumie, że Aneta (Dorota Krempa) poroniła właśnie przez niego! W dramatycznym odcinku żona Żbika trafi do szpitala prosto po wywołanej przez niego awanturze! Na miejscu lekarz nie będzie miał dla nich dobrych wieści, a Aneta wpadnie w rozpacz. Czy Darek pogrąży się po śmierci dziecka moralnie i psychicznie? A może po takiej tragedii para odbije się od dna i odbuduje związek? Zobacz ZWIASTUN i 2977 odcinek "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2977 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2977 odcinku "Na Wspólnej" Aneta i Darek przeżyją straszną tragedię! Po kolejnej awanturze Żbika o niewierność żony i wątpliwe ojcostwo dziecka Aneta ze strasznymi bólami brzucha trafi na sygnale do szpitala.

Na miejscu okaże się, że błyskawiczna akcja ratunkowa w 2977 odcinku "Na Wspólnej" niestety nie przyniesie efektu. Lekarz poinformuje zdenerwowanego Darka, że jego żona poroniła. Żbik będzie sprawiał wrażenie bardzo przejętego, kiedy usłyszy medyczny komunikat: - Przykro mi.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 2994 - Darek znajdzie sobie nowe kochanki

Faktem jest, że kiedy zacznie się akcja ratunkowa w 2977 odcinku "Na Wspólnej", Darek będzie mocno przejęty. Czyżby zaczynał rozumieć, że ze swoimi awanturami przesadził, bo tu nie tyle chodzi o jego ambicje, co o życie dziecka?! Niestety, cokolwiek prawnik będzie myślał i chciał zrobić, będzie już za późno...

Po stracie dziecka Aneta będzie kompletnie załamana. Mąż odwiedzi ją w sali i zacznie przepraszać za swoje zachowanie, ale ona każe mu się wynosić. Nie będzie chciała go widzieć ani w tym momencie, ani w ogóle.

- Odbiorę ci wszystko, wszystko na czym ci zależy - usłyszy Żbik od Anety w 2977 odcinku "Na Wspólnej", 

Kiedy w w 2977 odcinku "Na Wspólnej" Darek wróci do domu, po prostu upije się. Wieczorem w ręce znów wpadnie mu koperta z wynikami badań na ojcostwo...

Czy Darek podejmie prawdziwie męskie decyzje i spróbuje uratować cokolwiek ze swojego małżeństwa, czy będzie biernie czekał na zemstę swojej zranionej żony? Przekonamy się od 2977 odcinka "Na Wspólnej".

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2985 - Martę i Mikołaja połączy nie tylko seks!