Na Wspólnej, odcinek 2973: Darek skazany na trzy lata. To koniec jego kariery - ZWIASTUN

2019-11-03 17:21 sz
Na Wspólnej odcinek 2858, Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: x-news Na Wspólnej odcinek 2858, Darek (Michał Mikołajczak)

Darek (Michał Mikołajczak) w 2973 odcinku "Na Wspólnej" straci wszystko! Jego życie już nigdy nie będzie takie samo, jak wcześniej. Wszystko, na co Darek z "Na Wspólnej" pracował przez te wszystkie lata, pójdzie na marne za sprawą jednej, nieprzemyślanej decyzji. Co się wydarzy? Tego w 2973 odcinku nie możesz przegapić!

"Na Wspólnej" odcinek 2973 - czwartek, 7.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Darek z serialu "Na Wspólnej" gorzko pożałuje decyzji podjętych w ostatnich tygodniach. Zresztą, nie tylko ich, bo całego związku z Anetą (Dorota Krempa)! Gdyby nie związał się z wyrachowaną prawniczką nie straciłby wszystkiego, na co pracował przez wiele lat. Co takiego się wydarzy w 2973 odcinku "Na Wspólnej"?

Jak wiadomo Aneta zaszła w ciążę, a ojciec dziecka nie będzie na sto procent pewny, dopóki kobieta nie zrobi pełnego badania DNA. Nie tak dawno Darek rzucił się z pięściami na drugiego kandydata... i słono za to zapłaci!

Czytaj też >>> Na Wspólnej, odcinek 2978: Michał dostanie zakaz uprawiania seksu z Igą! Przerażająca diagnoza lekarza

Prezes Jankowski (Paweł Hajnos) z serialu "Na Wspólnej" po napadzie zgłosił sprawę do dalszego postępowania. W 2973 odcinku zapadnie wyrok skazujący Darka! Jaką karę dostanie wybuchowy Żbik? Na trzy lata dostanie zakaz wykonywania zawodu! Okręgowa Rada Adwokacka nie będzie mieć dla niego litości. Takie orzeczenie w praktyce jest wyrokiem na całe życie - to na zawsze zostanie w papierach, a przez trzy lata przerwy Darek w "Na Wspólnej" nie będzie mógł zarabiać jak dotychczas. Straci wszystkich klientów, a Aneta odchodząc zamierza zabrać mu cały majątek!

Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)
Najnowsze