Na Wspólnej, odcinek 2972: Norbert zostawi Agatę po ślubie i sam wyjedzie do Afryki - ZWIASTUN

2019-11-06 8:15 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2972. Norbert (Michał Malinowski), Agata (Aleksandra Radwan)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2972. Norbert (Michał Malinowski), Agata (Aleksandra Radwan)

Norbert (Michał Malinowski) z "Na Wspólnej" odejdzie od Agaty (Aleksandra Radwan) zaraz po ślubie! Po romantycznej ceremonii nowożeńcy będą musieli się rozstać. W 2972 odcinku "Na Wspólnej" między Norbertem a Agatą dojdzie do ostrej kłótni, podczas której on zarzuci żonie, że zależy jej, by jak najszybciej wyjechał do Afryki. Agata będzie tak oburzona, że ucieknie z domu, a Norbert w 2972 odcinku "Na Wspólnej" wyjedzie sam z Polski. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 2972 - środa, 6.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Agata i Norbert z "Na Wspólnej" wezmą ślub, ale ich małżeńskie szczęście nie potrwa długo. Podejmą bowiem decyzję, że Owczarek sam na pół roku wyjedzie do Afryki gdzie czeka na niego praca. Jego żona zostanie w Polsce, także ze względu na zobowiązania zawodowe i szanse, jakie przed nią stoją.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2975: Marta zamieszana w zabójstwo! Będzie miała krew na rękach - ZDJĘCIA

W 2972 odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie dzień wyjazdu Norberta. Podczas pakowania pokłóci się z Agatą. W emocjach zarzuci żonie, że chce się go jak najszybciej pozbyć z domu. Oburzona takimi oskarżeniami dziewczyna wyjdzie z domu. Nie pojawi się na pożegnaniu Norberta, które urządzą mu przyjaciele.

Do taksówki odprowadzą go tylko Bruno (Dawid Czupryński), Jarek (Wojciech Rotowski) i Eliza (Katarzyna Chorzępa). Norbert w 2972 odcinku "Na Wspólnej" w końcu pogodzi się z tym, że żona nie chce go widzieć.

Dosłownie w ostatniej chwili przed odjazdem Agata wróci do Norberta. W 2972 odcinku "Na Wspólnej" rzuci się ukochanemu w ramiona, zacznie go namiętnie całować i zapewniać, że bardzo go kocha i będzie na niego czekała. Chwilę później Norbert wsiądzie do auta i ruszy w kierunku lotniska.

Tym samym Michał Malinowski pożegna się z "Na Wspólnej". Aktor odszedł z serialu i nie zamierza wracać.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2975: Pierwszy seks Przemka z nauczycielką Dagmarą. Młody Smolny zdobędzie mężatkę!

Najnowsze