Na Wspólnej, odcinek 2952: Aneta i Darek na badaniu USG. Pierwszy raz zobaczą swoje dziecko

2019-09-13 7:45 sz
Na Wspólnej, odc. 2952. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2952. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

Aneta z "Na Wspólnej" w ciąży! W 2952 odcinku Darek (Michał Mikołajczak) w pełni zda sobie sprawę z tego, że zostanie ojcem. Młode małżeństwo wybierze się na wizytę u ginekologa, gdzie po raz pierwszy zobaczą ich dziecko na ekranie monitora. Czy Żbik w 2952 odcinku "Na Wspólnej" zaakceptuje niechcianego potomka? Sprawdź, co się wydarzy.

"Na Wspólnej" odcinek 2952 - poniedziałek, 2.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Darek z serialu "Na Wspólnej" zostanie ojcem! Aneta już od jakiegoś czasu naciska go na dziecko, a w nadchodzących odcinkach jej prośby przybiorą na sile. Zrobi wszystko, by zajść w ciążę! W końcu jej plan się powiedzie.

A co dalej z Kasią i Darkiem w "Na Wspólnej"? >>> Darek nie będzie z Kasią! Ciąża Anety wszystko zmieni - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 2952. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2952. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

Na nieszczęścia Darka w 2950 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy od żony, że zostanie ojcem. Zbiegnie się to w czasie z podjęciem decyzji o rozwodzie i związaniu się na stałe z jego prawdziwą miłością, Kasią (Julia Chatys). Aneta wyczuje, że partner nie jest zachwycony i zacznie się niepokoić.

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? >>> Ciężka choroba ciosem dla Darka. Pozna wstrząsającą diagnozę

Już w 2952 odcinku para w "Na Wspólnej" wybierze się do ginekologa na standardowe badanie. "Zakochani" będą mieć okazję zobaczyć ich dziecko po raz pierwszy! Aneta będzie zachwycona, z kolei na twarzy jej męża wymaluje się strach. Czy zaakceptuje ciążę i nienarodzonego potomka? To jeszcze nie jest pewne. Zobacz poniżej zdjęcia z 2952 odcinka "Na Wspólnej".

Najnowsze