Na Wspólnej, odcinek 2944: Darek znów złamie Kasi serce. Nie będzie miał dla niej litości - ZWIASTUN

2019-09-16 14:31 sz
Na Wspólnej, odc. 2944. Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2944. Darek (Michał Mikołajczak)

Kasia (Julia Chatys) w 2944 odcinku "Na Wspólnej" rzuci Darka (Michał Mikołajczak)? Żbik o raz kolejny złamie jej serce! Bohaterka "Na Wspólnej" dłużej nie wytrzyma podwójnego życia prawnika, który, pomimo starań, nie liczy się z uczuciami innych. Bezlitośnie zrani Bergównę, która w odwecie wygranie mu, co o nim myśli. Sprawdź, co wydarzy się w 2944 odcinku i zobacz zwiastun.

"Na Wspólnej" odcinek 2944 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Darek w 2944 odcinku "Na Wspólnej" zrozumie, że nie warto grać na dwa fronty. Żbik znalazł się w patowej sytuacji na własne życzenie. Rzucając Kasię i biorąc ślub z Anetą (Dorota Krempa) doskonale wiedział, na co się pisze. Nie przewidział jednak, że uczucie do Bergówny będzie silniejsze od chciwości...

Zobacz też >>> Na Wspólnej, odcinek 2952: Aneta i Darek na badaniu USG. Pierwszy raz zobaczą swoje dziecko

W ostatnich odcinkach "Na Wspólnej" wiele wskazywało na to, że Darek zrozumiał swój błąd. Nawet chciał go naprawić! Ciąża żony jednak wszystko zmieniła. Pojawiła się akurat wtedy, gdy zamierzał poruszyć temat rozwodu i związać się z Kasią.

Zobacz zwiastun 2944 odcinka poniżej.

Darek w "Na Wspólnej" zaczął ukrywać przed kochanką, że ponownie mieszka z Anetą i będzie mieć z nią dziecko. Podczas wspólnego zajmowania się Jarogniewem (Olgierd Jaworski) przez chłopca Bergówna w 2944 odcinku o wszystkim się dowie. To będzie bezlitosny cios prosto w serce. Biedna dziewczyna naprawdę wierzyła, że Żbik przeszedł przemianę.

Przeczytaj też >>> Na Wspólnej, odcinek 2949: Ciężka choroba ciosem dla Darka. Pozna wstrząsającą diagnozę

- Współczuję twojej żonie, Jarowi i wszystkim po kolei, bo ty im złamiesz serca, ty nie umiesz inaczej! - wykrzyczy mu prosto w twarz w 2944 odcinku "Na Wspólnej". Czy nam się wydaje, czy w zwiastunie widać, jak słowa Kasi dogłębnie zranią Żbika? Obejrzyj wideo.

Najnowsze