Na Wspólnej, odcinek 2926: Operacja Anastazji. Joachim umrze, a ona dostanie jego nerkę ZWIASTUN

2019-08-13 15:00 jkk
Na Wspólnej, odc. 2926. Joachim (Michał Jurkowski)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2926. Joachim (Michał Jurkowski)

W 2926 odcinku "Na Wspólnej" przeżyjemy wielkie dramaty! Dla Anastazji (Karolina Bacia) lekarze znajdą dawcę i dziewczyna przejdzie długo wyczekiwaną operację. Dawcą okaże się... jej brat, Joachim (Michał Jurkowski)!. Joachim został skatowany przez chuliganów nad Wisłą. Lekarzom nie uda się chłopaka uratować i tak Joachim w 2926 odcinku "Na Wspólnej" umrze i zostanie dawcą nerki dla swojej siostry! Zobaczcie ZWIASTUN

"Na Wspólnej" odcinek 2926 - poniedziałek, 19.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2926 odcinku "Na Wspólnej", skatowany Joachim, znaleziony przez przypadkowego przechodnia nad Wisłą, trafi do szpitala, gdzie lekarze po wielogodzinnej walce o jego życie podejmą decyzję, że już nic nie da się zrobić! Podejmą dramatyczną decyzję i tak nerka Joachima uratuje życie jego siostrze! Kiedy zobaczymy śmierć Joachima w TVN?

Kiedy Tomek (Krzysztof Chodorowski) dowie się, że Anastazja ma dawcę i przejdzie operację natychmiast będzie chciał powiadomić o tym Joachima. Będzie próbował dodzwonić się do brata ukochanej, ale odpowie mu tylko skrzynka głosowa.

- Joachim, odbierz wreszcie! Znaleźli dawcę dla twojej siostry, zaraz będą ją operować! - nagra wiadomość Tomek. Ostatni telefon Tomka do Joachima (WIĘCEJ CZYTAJ TUTAJ)>>>

Podczas rozmowy rodzeństwa Trzcińskich - w 2925 odcinku "Na Wspólnej" - Joachim obiecał Anastazji, że zrobi wszystko, żeby jej uratować życie. Oboje zastanawiali się dlaczego Joachim nie może być dawcą  - okazało się, że badania wykazały, że jedną nerkę ma słabszą, drugą silniejszą.

- Chciałem oddać ci tę mocniejszą, ale mi nie pozwalają! - tłumaczył Joachim siostrze podczas ich ostatniej rozmowy. - Ja jeszcze nie skończyłem! Pójdę do innych lekarzy, ci się musieli na pewno pomylić! - doda Joachim, a na pożegnanie krzyknie do siostry: - Masz żyć, rozumiesz! Nie zostawisz mnie tu samego!

Śmierć Joachim będzie wielką traumą dla całej rodziny. Tomek przejdzie załamanie kiedy dowie się, że brat jego ukochanej nie żyje.

Wszyscy postanowią, że nie będą mówić uratowanej dziewczynie, o śmierci brata. Czy Anastazja kiedykolwiek dowie się, że to Joachim został dawcą jej nerki?

Najnowsze