Na Wspólnej, odcinek 2845, Sandra (Michalina Robakiewicz) i Miłosz (Maciej Piasny)

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 2845, Sandra (Michalina Robakiewicz) i Miłosz (Maciej Piasny)

Na Wspólnej odcinek 2845: Naćpany Miłosz pobije Sandrę - ZWIASTUN

2019-03-21 6:00

Czarne chmury w serialu "Na Wspólnej" zawisną nad związkiem Sandry (Michalina Robakiewicz) i Miłosza (Maciej Piasny). W 2845 odcinku "Na Wspólnej" narkoman i właściciel klubu pobije wokalistkę! Do wszystkiego dojdzie oczywiście, gdy będzie na haju. Ona mu tego nie wybaczy! Czy zdoła oderwać się od toksycznego partnera? Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun 2845 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2745 - czwartek, 21.08.2018, o godz. 20.15 w TVN

Gdy Sandra poznała Miłosza nie spodziewała się, że wpadnie w szpony narkomana i damskiego boksera! W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" wokalistka poważnie rozczaruje się zachowaniem partnera i najpewniej go rzuci! 

Miłosz oskarża pracownika klubu o kradzież pieniędzy z kasy. Mężczyzna traci zatrudnienie. Tymczasem to sam Glinka podbiera utarg, za który następnie kupuje narkotyki. Kiedy Sandra odkrywa prawdę, jest załamana. W dodatku ukochany obwinia ją o swoje uzależnienie.

Miłosz chce wprowadzić dilerów do swojego klubu. Dzięki temu zostanie umorzony jego dług. Glinka okłamuje Sandrę, że zaprosił inwestora, który ma uratować lokal. Dziewczyna prosi przyjaciół o pomoc. Chce, żeby udawali pracowników podczas wizyty gangstera. Nie udaje im się jednak zrealizować planu z powodu Miłosza. Będąc pod wpływem narkotyków, bije Sandrę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze