Kasia zniknie z Na Wspólnej? Wyjedzie do USA z chłopakiem Fabianem. Nie wybierze Bruna!

2020-02-27 11:58 Ag
 Kasia zniknie z Na Wspólnej. Wyjedzie do USA z chłopakiem Fabianem. Nie wybierze Bruna!
Autor: Radek Orzeł/ TVN Kasia zniknie z Na Wspólnej. Wyjedzie do USA z chłopakiem Fabianem. Nie wybierze Bruna!

Kasia (Julia Chatys) z "Na Wspólnej" będzie musiała dokonać wyboru, z którym z mężczyzn chce być. Fabian (Robert Ciszewski) czy Bruno (Dawid Czupryński). Związek Kasi w nowych odcinkach "Na Wspólnej" wkroczy w taką fazę, że zakochany w niej Fabian zaproponuje, by wyjechała z nim do USA. Z kolei Bruno wpakuje się w kolejne kłopoty, a Kasia zda sobie sprawę, że coś do niego czuje. Czy Kasia wyjedzie, a Julia Chatys zniknie z "Na Wspólnej"? A może jednak wybierze Bruna?

Czy Kasia odejdzie z "Na Wspólnej"? Z kim będzie Kasia?

Miłosne perypetie Kasi z "Na Wspólnej" doprowadzą do takiej sytuacji, że wreszcie będzie musiała wybrać spośród dwóch mężczyzn - Fabian czy Bruno! Nie będzie to jednak łatwy wybór, bo serce Kasi po rozstaniu z Darkiem (Michał Mikołajczak) wcale nie będzie gotowe na nową miłość. Przynajmniej tak jej się będzie wydawało...

Patrz też: Na Wspólnej. Powrót córki Sławka. Daria zaszła w ciążę z Dominikiem, a teraz uwiedzie inwalidę - ZDJĘCIA

Wszystko w "Na Wspólnej" zmieni się kiedy Kasia stanie przed możliwością wyjazdu z Polski. Zakochany w niej Fabian zaproponuje, by mu towarzyszyła w podróży do USA. W tym momencie Kasia zrozumie, że wcale nie chce wyjeżdżać, opuszczać rodziny, przyjaciół i Bruna!

Jej przyjaźń z Brunem w "Na Wspólnej" przerodzi się w coś więcej. Co podpowie Kasi serce? Którego chłopaka wybierze? W 3042 odcinku "Na Wspólnej" Kasia nie zdoła zapanować na swoimi uczuciami kiedy do mieszkania najpierw wkroczy policja, a później Bruno, który wpakuje się w poważne tarapaty. Co się dokładnie wydarzy? 

<iframe src="//get.x-link.pl/f7b5c370-9435-e6e1-16e9-31d5c5125fa4,fb2ec261-7ee4-c006-b8cf-2b59788f8aff,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" w marcu Bruno zdecyduje się pracować dla Jonasza i jako partyworker w nocnym klubie w niekonwencjonalny sposób będzie starał się pomagać tym, którzy – tak jak kiedyś on – znaleźli się w szponach nałogu. Wkrótce pozna Miłkę – narkomankę i dilerkę! Postanowi za wszelką cenę ją ratować. Niestety misja Bruna sprowadzi tylko na niego kolejne kłopoty.


Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3040: Aneta i Darek wylądują w łóżku! Zrezygnują z rozwodu?

Czy Kasia zniknie z "Na Wspólnej" po tym jak dowie się o problemach Bruna? A może zostanie z nim w Polsce i definitywnie zakończy związek z Fabianem? To się okaże już wkrótce w "Na Wspólnej"!

Na Wspólnej, odc. 3042.  Bruno (Dawid Czupryński), Kasia (Julia Chatys)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3042. Bruno (Dawid Czupryński), Kasia (Julia Chatys)
Na Współnej, odcinek 3039. Kasia (Julia Chatys), Fabian (Robert Ciszewski)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Współnej, odcinek 3039. Kasia (Julia Chatys), Fabian (Robert Ciszewski)
Na Współnej, odcinek 3038. Kasia (Julia Chatys), Fabian (Robert Ciszewski)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Współnej, odcinek 3038. Kasia (Julia Chatys), Fabian (Robert Ciszewski)
Na Wspólnej, odc. 3042. Bruno (Dawid Czupryński), Kasia (Julia Chatys)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3042. Bruno (Dawid Czupryński), Kasia (Julia Chatys)
Najnowsze