M jak miłość

Zniewalająca Anita z M jak miłość pierwszy raz pochwaliła się boskimi kształtami! Tego po Melanii Grzesiewicz nikt się nie spodziewał. Ależ widok! - ZDJĘCIA

2023-07-08 21:32

Melania Grzesiewicz, która w "M jak miłość" gra Anitę, ukochaną Kamila (Marcin Bosak), poszła na całość i po raz pierwszy odważyła się pokazać na zdjęciach jak wygląda jej ciało w naturalnym wydaniu! Boskie kształty Anity od ponad trzech lat zachwycają w "M jak miłość". Piękna, zmysłowa sekretarka z kancelarii, która zdobyła serce Kamila, zwykle ubiera się elegancko i nie podkreśla zbytnio swojej urody. Ale Melania Grzesiewicz teraz zrobiła wyjątek! Zniewalające zdjęcia uwielbianej aktorki z "M jak miłość" zrobiły ogromne wrażenie, zwłaszcza, że zasłania się na nich tylko okładką magazynu.

Znana z "M jak miłość" Melania Grzesiewicz odsłoniła ciało na odważnych zdjęciach na łonie natury!

Melania Grzesiewicz, która jako Anita w "M jak miłość" podbiła serca widzów, Kamila Gryca i jego córki Poli (Hania Nowosielska) to obecnie jedna z bardziej lubianych bohaterek. Dołączyła do obsady "M jak miłość" ponad trzy lata temu, ale wątek ciepłej, czułej, a przy tym niebywale pociągającej Anity rozwija się coraz bardziej. Od dawna wszyscy czekają na ślub Anity i Kamila i liczą na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" para wreszcie zostanie małżeństwem.

Mimo, że Melania Grzesiewicz nie jest jest typem gwiazdy, która chętnie się chwali życiem prywatnym, to utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami na profilu na Instagramie, odpowiada na nęcące ich pytania dotyczące losów Anity w "M jak miłość", tego jak rozwija się jej kariera poza serialem. Jakiś czas temu Grzesiewicz wzbudziła spore przerażenie pożegnaniem z rolą, która pozwoliła jej się tak rozwinąć. Uwielbiana aktorka z "M jak miłość" musiała się potem tłumaczyć z odejścia z produkcji, zniknięcia z obsady.

Teraz o ekranowej Anicie z "M jak miłość" znów zrobiło się głośno! A wszystko za sprawą zniewalających zdjęć Melanii Grzesiewicz, która po raz pierwszy odsłoniła kuszące kształty na bardzo odważnych ujęciach. W zasadzie aktorka zasłania się tylko okładką pewnego znanego magazynu. Na reakcje wielbicieli Grzesiewicz, którzy obserwują jej profil na Instagramie nie trzeba było długo czekać. Koleżanka z planu "M jak miłość", Dominika Kachlik, napisała w komentarzu, że Melania kusi na tych zdjęciach, a ktoś inny dodał, że nie spodziewał się, że z ekranowej Anity jest "taka wariatka" i "aż takie ziółko".

Najnowsze