Złodziej u Mostowiaków w M jak miłość. Mateusz okradnie Marka. Antek doniesie na brata?

2018-04-19 10:38 Ag

W rodzinie Mostowiaków z "M jak miłość" dojdzie do szokującej kradzieży! Mateusz (Krystian Domagała) z miłości do Justyny (Olga Kalicka) kompletnie straci rozum. Zakochany nastolatek posunie się do tego, że w 1368 odcinku "M jak miłość" okradnie własnego ojca. Antek (Jakub Jankiewicz) wścieknie się na przyrodniego brata. Oskarży go o kradzież i o to, że przez Justynę został złodziejem. Zagrozi też, że powie o wszystkim Markowi i Justynie.

"M jak miłość" odcinek 1368 - poniedziałek, 23.04.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Mateusz Mostowiak z "M jak miłość" pokochał starszą od siebie o ponad 10 lat Justynę Górską tak szaleńczym uczuciem, że dla niej jest w stanie zrobić wszystko. Nawet przeciwstawić się ojcu, walczyć z bartem i trafić do więzienia! Udowodnił to już gdy wziął na siebie winę za zabójstwo Maćka ( Kamil Mróz), byłego chłopaka Justyny.

Mimo obietnicy, którą Mateusz złożył Markowi, że będzie się trzymał od Justyny z daleka w 1368 odcinku "M jak miłość" nie dotrzyma słowa. Znów będzie nachodził ukochaną i ze wszystkich sił będzie chciał jej pomóc. Ukradnie ojcu pieniądze i wyśle je przekazem Justynie.

Górska spróbuje przekonać chłopaka, by zostawił ją w końcu w spokoju.- Zrozum,  takie związki nie mają szansy… Jesteś bardzo młody i nie wiesz, nie rozumiesz, że czasem ludzie, których kochamy… bardzo nas krzywdzą. Tak jak ja skrzywdziłam ciebie... Dlatego musisz, powinieneś o mnie zapomnieć! I będę ci to powtarzać do znudzenia…

A po chwili rzuci Mateuszowi badawcze spojrzenie: - Jeszcze jedno... Czy ty… czy masz coś wspólnego z tym przekazem, który ostatnio dostałam? Nastolatek okłamie Justynę, że nie miał z tym nic wspólnego. - Mam nadzieję... Nie chcę zawieść zaufania twojego taty. To dla mnie ważne, rozumiesz?

W 1368 odcinku "M jak miłość" Mateusz ostro pokłóci się z bratem, który oskarży go o kradzież! A konkretnie: o to, że wziął pieniądze należące do Marka i przez Justynę został złodziejem.- Jeśli myślisz, że będę spokojnie patrzył, jak podbierasz ojcu kasę, to się mylisz… - wykrzyczy mu prosto w twarz Antek.

- Raz się zdarzyło, bo byłem w potrzebie… I nie wtrącaj się, to nie twoja sprawa!
- Jeszcze raz podpieprzysz ojcu kasę i rodzice się o wszystkim dowiedzą!
- Doniesiesz na mnie?!
- Justynie też powiem... Powinna wiedzieć, co przez nią wyrabiasz! - ostrzeże go Antek.

To nie koniec problemów Mateusza, bo w 1368 odcinku "M jak miłość" cukiernik Krzysztof Banach (January Brunov), który jest wrogiem Justyny, złoży na niego doniesienie na policję po tym jak chłopak wybił mu szybę w kawiarni.

Patrz: Ślub Izy i Artura w M jak miłość. Iza dostanie przerażający prezent ślubny

Przeczytaj: Kim jest Michał z M jak miłość? Prawdziwa tożsamość sąsiada Joasi i Wojtusia

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Chłodnik to klasyka kuchni polskiej – szczególnie ten na botwince. Wypróbuj najlepszy przepis!