Magda z M jak miłość została blondynką?! Tylko u nas szokująca metamorfoza Anny Muchy - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Magda z M jak miłość została blondynką?! Tylko u nas szokująca metamorfoza Anny Muchy - ZDJĘCIA

Magda z M jak miłość

Zdradzona Magda z M jak miłość została blondynką?! Tylko u nas szokująca metamorfoza Anny Muchy - ZDJĘCIA

Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość" została w ostatnim sezonie zdradzona przez ukochanego męża Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska). Budzyński dał się zaciągnąć do łóżka uwodzicielskiej prawniczce i choć seksu nikt nie widział na ekranie, Malicka twierdzi, że to z nim zaszła w ciążę. Magda w nowym sezonie "M jak miłość" dowie się o zdradzie męża i przeżyje straszne chwile. Tymczasem Anna Mucha zaprezentowała się fanom w wersji blond! Czy tak Budzyńska odreaguje zdradę i przejdzie w nowym sezonie totalną metamorfozę? Zobacz koniecznie Magdę z "M jak miłość" jako blondynkę!

Magda w "M jak miłość" blondynką? Zobacz koniecznie szokującą metamorfozę Muchy w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda "M jak miłość" zaszokowała wszystkich ZDJĘCIEM w wersji blond! Anna Mucha od zawsze była brunetką - kruczoczarne włosy Magdy Budzyńskiej to wręcz jej znak firmowy. Taką pokochali Magdę fani, taką uwielbiają ją mężczyźni. A tymczasem Mucha zrobiła wszystkim niezły numer i pokazała się jako blondynka z długimi, prostymi włosami. Zobacz jak wygląda w GALERII ZDJĘĆ!

Zdjęcie Magdy z "M jak miłość" blondynki pojawiło się na oficjalnym profilu Muchy na Instagramie. Gwiazda poinformowała o swojej metamorfozie i zapytała fanów, co o tym sądzą. 

- O mało co... - napisała Magda z "M jak miłość" na zdjęciu i zaprosiła wszystkich do głosowania w mini ankiecie, dając do wyboru 2 odpowiedzi:  

- Rób się na blond!

- Nie! Zrobisz błąd! 

Zobacz też: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Magda w "M jak miłość" zaraz po wakacjach dowie się o zdradzie Andrzeja i wiadomo już, że wyleje morze łez. Czyżby miała odreagować dramat totalną zmianą wyglądu? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Anna Mucha oznaczyła na ZDJĘCIU Magdy z "M jak miłość" w wersji blond nowy projekt teatralny. Gwiazda zagra w sztuce zatytułowanej: „O mało co” i być może na scenie będzie można ją zobaczyć jako blondynkę. 

Fanów Magdy z "M jak miłość" uspokajamy - Budzyńska w nowym sezonie serialu po wakacjach nadal będzie oszałamiając ą brunetką z burzą kruczoczarnych włosów!

Nie przegap: Herman z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Tak Maciej Raniszewski zmienił się dla nowej roli

M jak miłość. Marcin Mroczek zamartwia się, czy po 40-ce zadowoli żonę! Szokujące wyznanie gwiazdora w urodziny Marleny Muranowicz
Najnowsze