DZIEŃ DZIECKA: Wybierz najsympatyczniejsze serialowe dzieciaki - ZDJĘCIA+SONDA

2011-06-01 20:57

Bez dzieciaków seriale nie byłyby tak wzruszające, śmieszne i dynamiczne. Co prawda dziecko na planie serialu jest zawsze dla twórców małym problemem, ale zazwyczaj widzowie kochają te maluchy, i nieco większe też, od piewszego wejrzenia. A jakie są, waszym zdaniem, najsympatyczniejsze serialowe dzieciaki? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Chyba najwięcej dzieciaków występuje w "M jak miłość". I odgrywają tam bardzo ważna rolę. To dla Uli (Iga Krefft, 16 l.), Natalki (Marcjanna Lelek, 16 l.) i Mateuszka (Krystian Domagała, 10 l.), Hanka i Marek Mostowiakowie (Małgorzata Kożuchowska, 40 l. i Kacper Kuszewski, 36 l.) postanowili być razem.

To dla małej Ani (Julia Paćko, 4 l.) , która bardzo polubiła Budzyńskiego, i dla Łukasza (Adrian Żuchewicz, 19 l.) Marta (Dominika Ostałowska, 41 l.) zdecydowała się, że będzie z Andrzejem (Krystian Wieczorek, 36 l.).Natomiast  mała Zosia (Julia Wróblewska, 13 l.) scementowała związek Gosi i Tomka Chodakowskich (Joanna Koroniewska, 33 l., Andrzej Młynarczyk, 31 l.).

Mali Pyrkowie: Staś (Olaf Kasprzyk), Wojtek (Jakub Małek), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak) i Iwona (Izabela Zwierzyńska) po śmierci Romana stali się dla swej matki pocieszeniem i motorem jej działań. Bo samotnej wdowie nie jest łatwo z piątką dzieci.
Dzieciaki z „Chichotu losu”- Aga (Natalia Keber) i Karol (Jakub Jankiewicz) z kolei po śmierci matki nie miały się gdzie podziać. zaopiekowała sie nimi przyjaciółka Joanna, której maluchy wywróciły cały świat do góry nogami, ale z korzyścią dla dziewczyny.

>>> Chcesz dostawać streszczenia seriali na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Z kolei mali Dobrosiowie- Hania (Amelia Gontarczuk, 7 l.), Kuba (Wojciech Rotowski, 18 l.) i Laura (Marianna Januszewicz, 16 l.)  z „Prosto w serce” to prawdziwe koło zamachowe intryg w serialu. Gdyby Artur nie chciał ich adoptować, nic by się nie działo w jego życiu.

Sympatyczni synkowie Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata kożuchowska, 40 l., Tomasz Karolak, 40 l.) - Kacper (Mateusz Pawłowski, 7 l.), Kuba (Adam Zdrójkowski, 10 l.) i Tomek (Maciej Musiał, 15 l.)  z „Rodzinki.pl” to prawdziwe pociechy swoich rodziców. Pokazują, ze prawdziwe rodzicielstwo to nie sielankowe siedzenie na kanapie, ale tez trudne rozmowy,szkolne problemy i walka z manią kupowania wszelkich zabawek i gadżetów, które chłopaki zauważą u kolegów.
A waszym zdaniem, które serialowe dzieciaki wzbudzają najwięcej sympatii?

Najnowsze

Materiał reklamowy