Ula z M jak miłość pokazała chłopaka. Iga Krefft pierwszy raz z ukochanym - ZDJĘCIE

2018-07-25 17:30 sz

Gwiazda serialu "M jak miłość" po raz pierwszy pokazała się ze swoim ukochanym na wspólnym zdjęciu! Iga Krefft już kiedyś wspominała o miłości w jej życiu, ale tym razem zdecydowała się ujawnić twarz partnera. Jak wygląda chłopak serialowej Uli z "M jak miłość"? Pasują do siebie?

"M jak miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Iga Krefft występuje w serialu "M jak miłość" od 2007 roku. Widzowie poznali ją jako małą, rudowłosą dziewczynkę, a przez ostatnie (ponad!) dziesięć lat aktorka wyrosła na zdolną i pewną siebie kobietę. Młoda gwiazda jakiś czas temu zdecydowała, że woli iść w kierunku muzyki, niż filmu:

- Zawsze chciałam być aktorką i wokalistką. Dopiero od kilku lat wiem na pewno, że stawiam na muzykę, chociaż jestem po szkole teatralnej. Teraz wzięłam dziekankę. Studia aktorskie nakierowują stricte na aktorstwo, a ja nie chcę się zamykać - powiedziała w rozmowie z Onetem.

Jak sama mówi nie przepada za sławą, a jej Instagram wypełniają raczej artystycznie zrobione zdjęcia w plenerach, aniżeli gwiazdorskie ścianki. Do niedawna nie ujawniała się również z tożsamością swojego partnera.

#power #couple 💫 #ostatnia #prosta - napisała pod ostatnim zdjęciem  z chłopakiem aktorka serialu "M jak miłość". "Couple" w języku angielskim oznacza parę, ewentualnie w niektórych przypadkach małżeństwo.

Iga Krefft po raz pierwszy pokazała jego twarz na wspólnej fotografii. Co więcej wiemy o tej dwójce? Kiedyś rudowłosa piosenkarka napisała:

- Ostatnio zdałam sobie sprawę, że w byciu z kimś w związku/relacji najlepsze jest to, że spędzasz najwięcej czasu ze swoim ulubionym człowiekiem🧡 To jak wieczny super dzień na który umawiasz się ze swoim przyjacielem albo jak wtedy kiedy jako dziecko czekasz cały tydzień na nocowanie i w końcu jest ten super wieczór. To wieczna impreza z najlepszym przyjacielem🍑 #kocham #najlepszego #przyjaciela #upsi

Ale romantycznie!

#power #couple 💫 #ostatnia #prosta Post udostępniony przez Ofelia Iga Krefft (@ofeliaigakrefft)
Najnowsze