M jak miłość po wakacjach 2018. Budzyński pocieszy Martę po rozstaniu z kochankiem. Magda się wścieknie?

2018-07-26 7:46 sz

Po wakacjach 2018 do serialu "M jak miłość" powróci Marta (Dominika Ostałowska)! Była żona Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) nie będzie siedziała w cieniu i w końcu dojdzie do ich spotkania. Okazuje się, że w nowych odcinkach "M jak miłość" eks małżeństwo ponownie zacieśni więzi... Co się wydarzy? Czy Magda (Anna Mucha) zaakceptuje Martę?

"M jak miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Marta wraca do serialu "M jak miłość"! Wątek bohaterki granej przez Dominikę Ostałowską zostanie wkrótce wznowiony i była żona Budzyńskiego znowu wniesie do "M jak miłość" ogrom emocji.

Okazuje się, że jej postać czekają nie lada wyzwania. Syn Łukasz (Adrian Żuchewicz) również pojawi się na ekranie i razem będą musieli zmierzyć się z mroczną tajemnicą z przeszłości.

Tymczasem wielu widzów serialu "M jak miłość" interesuje co dalej będzie z Martą i Budzyńskim. W końcu wzięli rozwód, ale nie obyło się bez ciężkich chwil.

- Marta przyjedzie do Polski po kolejnym zawodzie miłosnym, który przeżyje w Berlinie, gdzie mieszka obecnie wraz ze swoim synem. Najpierw będzie to krótka wizyta związana z udziałem w ważnej uroczystości rodzinnej w Grabinie, ale niedługo potem prawniczka przyjedzie do kraju już na stałe. Marta wróci z mroczną tajemnicą dotyczącą jej syna Łukasza. Scenarzyści przewidują duży wątek z ich udziałem w sezonie jesiennym. A z Budzyńskim i jego rodziną Martę będą łączyły poprawne, a nawet przyjacielskie stosunki - zdradziła Karolina Baranowska zajmująca się kontaktem z mediami w sprawach dotyczących serialu "M jak miłość".

Magda z serialu "M jak miłość" raczej nie jest typem kobiety, który robi awantury z zazdrości. Kto wie, może nawet zdoła się mocniej zaprzyjaźnić z Martą? Czas pokaże.

Najnowsze