Ula wraca na plan M jak miłość? Kolejna duża zmiana w życiu Igi Krefft - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Ula wraca na plan M jak miłość? Kolejna duża zmiana w życiu Igi Krefft - ZDJĘCIA

Ula w M jak miłość

Ula wraca na plan M jak miłość? Kolejna duża zmiana w życiu Igi Krefft - ZDJĘCIA

Ula z "M jak miłość" wraca na plan serialu?! Grająca od dziecka Mostowiaczkę Iga Krefft ogłosiła na swoim profilu na Instagramie kolejną wielką zmianę w swoim życiu i powrót! Padły nawet słowa o "nowym sezonie"! Niedawno fani "M jak miłość" zamartwiali się, że wątek Uli i Bartka (Arkadiusz Smoleński) zostanie wygaszony, bo gwiazda ma poważne problemy i może już nie zagrać w serialu. Ale wygląda na to, że to wszystko skończy się dobrze! Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie powrót Uli w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Ula wraca na plan? 

Ula w "M jak miłość" dołączyła jako mała dziewczynka, kiedy została adoptowana razem ze swoją przyjaciółką z domu dziecka, Natalką (Marcjanna Lelek). Hanka i Marek adoptowali sierotki, a ich losy śledziły miliony Polaków. Natalka jakiś czas temu zniknęła z serialu, ale Ula dzielnie się trzyma. Dlatego fanów bardzo zmartwiły słuchy o odejściu Uli. Na szczęście już chyba po kłopocie!

Iga Krefft podczas przerwy na planie "M jak miłość" udała się na długie wakacje, z których relację publikowała na swoim profilu na Instagramie. Dziś pojawiło się coś, co zapewne bardzo ucieszy fanów serialu - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Kolejna wielka zmiana 

Ula z "M jak miłość" niedawno oszołomiła wszystkich wielką zmianą swojego wyglądu. Okazuje się, że nie tylko jaśniejsze włosy czekają na Krefft po wakacjach. Szykuje się coś poważniejszego. 

- Dzisiaj wracam z Buda, niestety obowiązki wzywają. A teraz duuuużo zmian w życiu, które trzeba ogarnąć - napisała Krefft na swoim poważnym ZDJĘCIU

Zobacz też: M jak miłość. Alżbeta Lenska ostatni raz będzie grała Patrycję. Pożegnalne chwile i długa przerwa!

- Już od jutra w nowym sezonie... - zaczęła Ula z "M jak miłość" swoją relację. - Siódma nierozpakowana walizka w moim mieszkaniu zagości! Dobrze, że się niedługo przeprowadzam. 

Dokąd spieszy Ula z "M jak miłość"?

Na planie "M jak miłość" ZDJĘCIA do nowego sezonu serialu raczej się kończą, niż zaczynają i gwiazdy udają się na zasłużony urlop. Czy serialowa Ula wpadnie w "końcówce" nagrań, czy ma jakieś dodatkowe obowiązki zawodowe, związane z karierą piosenkarki? 

Nie przegap: Był gwiazdą M jak miłość i trafił na odwyk. Coming out w niczym mu nie pomógł. Co dziś robi Jacek Poniedziałek?

M jak miłość. Czułe powitanie Kingi z Mateuszem w nowym sezonie! Żaden z Mostowiaków tego nie zobaczy
Najnowsze