M jak miłość

Totalna wpadka Pawła z M jak miłość. Rafał Mroczek pomylił ważną datę. Zobacz jak rozjechali go fani

Paweł z "M jak miłość" zaliczył totalną wpadkę na swoim profilu na Instagramie! Rafał Mroczek chciał dobrze, ale pomylił niezwykle ważną datę i fani serialu nie zostawili na nim "suchej nitki"! Tajemnica braci Zduńskich z "M jak miłość" miała wyjść przy tym na jaw po 22 latach, ale przez pomyłkę gwiazdora nadal nie wiadomo, jaka jest prawda... Poznaj szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Paweł z M jak miłość zaliczył totalną wpadkę! Fani nie zostawili na nim suchej nitki

Piotrek i Paweł z "M jak miłość" to najsłynniejsi bracia w Polsce. Od 22 lat wcielają się w nich Marcin i Rafał Mroczek, którzy dzięki serialowi zyskali pozycję wielkich gwiazd. Aktorzy korzystają z popularności i utrzymują bliski kontakt z fanami w mediach społecznościowych. Tym razem "zabłysnął" Rafał Mroczek, który chciał ujawnić wiernym widzom sagi rodu Mostowiaków ważną datę, ale popełnił przy tym gruby błąd. Fani zareagowali natychmiast.  

- Pawłem Zduński to szczęściarz, ale czasami pakuje się w kłopoty. Tak żeby poczuł, że żyje? Skądś to znam !!! Też tak macie? PS Teraz przynajmniej wiem, kiedy urodził się moj bohater. Czekałem na tę informację ponad 22 lata. 26.01.2984 ? - napisał Rafał Mroczek na swoim profilu na Instagramie pod najnowszym ZDJĘCIEM z planu "M jak miłość"

Na widok takiej pomyłki daty urodzin braci Zduńskich - o 1000 lat - fani "M jak miłość" nie mogli nie zareagować. Śmiechom na Instagramie nie nie było końca....

- Serio 2984 r??? ? ? ? ? ?

- 26.01.2984 ??? Hmm ?

- Coś tu się nie zgadza z ta data ! Wczoraj oglądałam chyba 8 odcinek i tam Paweł wymyślił imprezę urodzinowa dla siebie i brata. 16 urodziny a to chyba jakoś było koniec lata początek jesieni, wiec cos nie tak poszło w tej kwestii ?? p.s. W tym odcinku widać było kamerę u góry w momencie jak Krzysiek ojciec Blizniaków dostał w mordę od gangsterów ?

- 2984 ? To chyba jeszcze się nie urodził ?

- Przepiękna data wybieramy widzę w przyszłość! Pozdrawiam serdecznie Marcin i Rafała

- Taaak, nie zgadza się! Kiedyś widziałam zbliżenie na dowód osobisty Pawła i miał jak bum cyk cyk rok urodzenia 1983! :D

- Przepiękna data ??? wybiegamy widzę w przyszłość ???

Rafał Mroczek na pomyłkę w dacie urodzin Zduńskich zareagował z uśmiechem i skomentował reakcję swoich fanów w równie żartobliwym tonie. 

- Powrót do przyszłości - odpowiadał Paweł z "M jak miłość". 

Nie przegap: M jaki miłość. Nowe fakty w sprawie zdrady Andrzeja z Julią wyjdą na jaw? Dosypała mu czegoś do drinka i nigdy ze sobą nie spali

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze