Tajemnicze zniknięcie Rafała z M jak miłość. Jakub Kucner przerwał milczenie co się z nim działo!

i

Autor: MTL Maxfilm Tajemnicze zniknięcie Rafała z M jak miłość. Jakub Kucner przerwał milczenie co się z nim działo!

Tajemnicze zniknięcie Rafała z M jak miłość. Jakub Kucner przerwał milczenie co się z nim działo!

2021-07-22 13:21

Jakub Kucner, uwielbiany dzięki "M jak miłość" za rolę policjanta Rafała Stadnickiego kilka dni temu dosłownie zapadł się po ziemię. Nie tylko fani "M jak miłość" nie wiedzieli co się dzieje. Także mama Jakuba Kucnera była zaniepokojona jego nagłym milczeniem. Na profilu modela i aktora na Instagramie nie pojawiały się żadne relacje z planu serialu, a sam Kucner nie odpowiadał na liczne wiadomości. Dopiero teraz wyjawił co się z nim działo przez cały ten czas i przy okazji ujawnił najnowsze zdjęcie zza kulis kolejnego sezonu "M jak miłość". Sprawdźcie szczegóły!

Co będzie z Rafałem w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Jakub Kucner, znany jako Rafał z "M jak miłość" jest bardzo aktywny na swoim Instagramie, gdzie zdradza wiele szczegółów z planu serialu. Dzięki temu wiadomo już, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 w życiu Rafała Stadnickiego nie zabraknie emocji. Pojawi się też piękna kobieta! I nie chodzi wcale o zakochaną w nim do szaleństwa 19-letnię Alę (Alicja Ostolska), którą policjant z Lipnicy wiele razy odtrącił. Nową bohaterkę "M jak miłość" związaną z Rafałem zagra Izabela Warykiewicz, prywatnie dziewczyna Maurycego Popiela, czyli serialowego Olka Chodakowskiego.

Choć mówiło się, że właśnie ona w "M jak miłość" rozbije związek Olka i Anety (Ilona Janyst), to co do tego nie ma pewności. Bo Warykiewicz dołączyła do obsady serialu i ma wątek połączony właśnie z Rafałem! Jakub Kucner na Instagramie pokazał nawet nagranie zza kulis "M jak miłość" z hucznie obchodzonych urodzin nowej aktorki.

Przy okazji serialowy Rafał z "M jak miłość" przerwał milczenie dlaczego tak długo nie odzywał się do fanów i dosłanie zniknął z sieci. Nie było go ani na planie serialu, ani na jego profilu. - Wiem, że nie było mnie tutaj od weekendu, zamilkłem Instastory. Już wam mówię dlaczego - musiałem się skoncentrować, skumulować całą energię na projekcie aktorskim, filmowym Mam nadzieję, że będzie to bomba, ale gdzieś tam musiałem trochę nabrać koncentracji - wyjaśnił Kucner.

Nie przegap: M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba - ZDJĘCIA

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał

Sprawdź też: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

Tym samym Kucner pierwszy raz potwierdził, że oprócz "M jak miłość" będzie grał też w zupełnie innej produkcji. To jednak wcale nie oznacza, że Rafała zabraknie na posterunku w Lipnicy. Nic z tych rzeczy! Po odejściu Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" to właśnie starszy aspirant Stadnicki razem z posterunkowym Andrzejkiem Lisieckim (Tomasz Oświeciński) grają pierwsze skrzypce. Kucnera wzruszył fakt, że tylu fanów drżało o jego los. Nawet matka aktorka z "M jak miłość" zaczęła się już niepokoić jego nagłym zniknięciem.

- Chciałem wam podziękować za to, że się o mnie martwiliście. Sporo osób do mnie pisało, czy wszystko u mnie ok, bo nie ma mnie na Instastory. To jest niesamowite, że jak ktoś ma Instagram i pojawia się na nim, to taka jego nieobecność przez kilka dni powoduje, że osoby, które go obserwują i są w nim kontakcie, denerwują się! Nawet moja mama się martwiła. Oczywiście byłem z nią kontakcie, pisałem, że wszystko ok. Ale mama jak to mama, zawsze się martwi - dodał w relacji z planu "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze