M jak miłość

Szok w M jak miłość! Paweł znajdzie nową dziewczynę i zacznie mieć problemy z prawem! Wszystko ujawnił Marcin Mroczek - ZDJĘCIA, WIDEO

Szokujące doniesienia z planu "M jak miłość"! W wiosennych odcinkach Paweł (Rafał Mroczek) będzie miał kłopoty z prawem! I co najbardziej dziwi - nową dziewczynę! Tak to wygląda według doniesień serialowego Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek), który skarży się do kamery na Instagramie, że jego brat całe życie pakuje się w kłopoty, a on musi go z nich wyciągać. Co się stanie z Franką (Dominika Kachlik)? Dlaczego Paweł Zduński w "M jak miłość" zostanie klientem kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński)? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Paweł będzie miał problemy z prawem i nową dziewczynę! Szokujące wieści z planu zdradził Marcin Mroczek

O tym, że Paweł w "M jak miłość" zostanie aresztowany, pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Teraz już wiadomo, że raczej nie chodzi o Frankę, a całą prawdę wygadał jego serialowy brat. To właśnie Marcin Mroczek pokazał najnowszy materiał z planu serialu, na którym widać zmartwionego Pawła i rozzłoszczonego Piotrka, a dokładnie grającego go Marcina Mroczka. O co dokładnie chodzi w problemach z prawem Pawła? 

- Dzisiaj w kancelarii mamy nowego klienta! - zapowiada Marcin Mroczek na swoim profilu na Instagramie. 

W tej scenie widzimy Pawła na planie "M jak miłość" z powazną miną patrzącego w telefon. Zduński nic nie odpowiada bratu adwokatowi, tylko robi groźną minę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ. 

- W co się wpakowałeś, co? W tarapaty się wpakowałeś! - komentuje sytuację Pawła z "M jak miłość" serialowy Piotrek. I zaraz potem zdradza, o co w tym wszystkim chodzi!

- Ciągle zmienia te dziewczyny i pakuje się w tarapaty. A ja go muszę całe życie z tych tarapatów wyciągać! - mówi patrząc w kamerę Marcin Mroczek. 

Nagrywane teraz na planie "M jak miłość" sceny zobaczymy wiosną 2023. Co pokazane zdarzenia oznaczają dla życia Zduńskich? Nie ma ani słowa o France, za to jest wypowiedź Mroczka o "nowej dziewczynie" Pawła. Zduński na pewno zostanie aresztowany i sprawa będzie na tyle poważna, że będzie potrzebwał prawnika... Czyli szykują się szokujące zmiany! Co dokładnie wydarzy się u Zduńskich będzie informowali na bieżąco!

Zobacz też: M jak miłość. Julia po stracie dziecka zyska drugie życie! Będzie walczyć o Andrzeja - ZDJĘCIA

Szok w M jak miłość! Paweł znajdzie nową dziewczynę i zacznie mieć problemy z prawem! Wszystko ujawnił Marcin Mroczek - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze