M jak miłość

M jak miłość. Paweł trafi za kratki! Wyciekły niepokojące ZDJĘCIA Zduńskiego z planu!

Szokujące ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" opublikował na swoim profilu na Instagramie Rafał Mroczek! Paweł zostaje zakuty w kajdanki i trafia w policyjnej obstawie do radiowozu! Co się stanie ze Zduńskim? W jaką aferę się wplącze w nowych odcinkach "M jak miłość", że po latach znów zostanie aresztowany? Czy chodzi o szaloną Frankę (Dominika Kachlik)? W 1015 odcinku do zguby doprowadziła Pawła Janka (Joanna Osyda) - wtedy Zduński został oskarżony o zabójstwo! Sprawdź co już wiemy o przyczynach kolejnego aresztowania Pawła i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Aresztowanie Pawła w "M jak miłość"! Za co tym razem Zduński trafi za kratki? Wyciekły ZDJĘCIA z planu!

Szokujące ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" opublikował na swoim profilu na Instagramie sam Rafał Mroczek. Serialowy Paweł Zduński jest wyprowadzany przez policję, a na rękach ma kajdanki! Z tego wynika, że sprawa może być poważna, bo wyjazd w policyjnym radiowozie w szczelnej obstawie zdarza się w przypadku "grubszych" afer. W co tym razem wmiesza się Zduński?!

ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" są na ten moment jedynym źródłem informacji o aresztowaniu Pawła. Ani portal AKPA, który opisuje streszczenia nowych odcinków seriali z wyprzedzeniem, ani produkcja nie piszą na ten temat ani słowa. Z tego wynika, że wielka afera z udziałem Pawła w roli aresztanta jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą!

Jak pamiętamy Paweł w "M jak miłość" 19 lat temu już trafił za kratki, oskarżony o zabójstwo. Wtedy próbował uratować niejakiego Darka, kierowcę Ti-R-a, którego zabiła Janka. Policja zastałą wtedy Zduńskiego nad trupem z pistoletem w dłoni, a z opresji ratował brata Piotrek (Marcin Mroczek) z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) do spółki.

W nowych odcinkach "M jak miłość" Paweł na pewno bęzie mógł liczyć na pomoc tych samych prawników. W czyjej obronie stanie tym razem Zduński? Będziemy informować na bieżąco o kolejnych przeciekach z planu!  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1681: Julia dosypała coś do drinka Andrzeja, żeby wrobić go w dziecko?! Kiedy Budzyński pozna prawdę o nocy z Malicką? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Najnowsze