Spowiedź Lilki z M jak miłość. Monika Mielnicka po raz pierwszy przyznała się do załamania nerwowego!

i

Autor: MTL Maxfilm Spowiedź Lilki z M jak miłość. Monika Mielnicka po raz pierwszy przyznała się do załamania nerwowego!

Spowiedź Lilki z M jak miłość. Monika Mielnicka po raz pierwszy przyznała się do załamania nerwowego!

Lilka zniknęła z "M jak miłość" w niesławie. Ukochana żona Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) zdradziła go z milionerem i porzuciła. Wnuk Barbary (Teresa Lipowska) o mało nie popełnił samobójstwa, a jego żona została w Grabinie przeklęta. Monika Mielnicka po raz pierwszy wyznała cała prawdę o swoim stanie psychicznym po odejściu z "M jak miłość"! Okazuje się, że jesienią 2020 roku młoda aktorka przeżyła największe w życiu załamanie nerwowe! Czy problemy ze zdrowiem Mielnickiej miały coś wspólnego z rozstaniem z serialem? Czy aktorka nadal przyjaźni się z serialową Alą (Alicja Ostolska) i Ewą (Jowita Chwałek)? Sprawdź co mówi na ten temat serialowa niewierna żona Mateusza, Lilka z "M jak miłość" - niektóre odpowiedzi znajdziesz w GALERII ZDJĘĆ!

Lilka z "M jak miłość" przeżyła załamanie nerwowe! Sprawdź, co po raz pierwszy wyznała Monika Mielnicka

Żona Mateusza w "M jak miłość" była bardzo lubianą postacią. Wnuk Barbary świata poza nią nie widział, a ona sama była dzieckiem mocno poranionym przez agresywnego ojca pijaka. Brutalny gwałt, jakiego Lilka stała się ofiarą postawił na nog9i nie tylko całą Grabinę, ale wszystkich fanów! Ale pomimo tego wszystkiego Lilka odeszła z "M jak miłość" w niesławie. Jak mogła zdradzić wspaniałego męża, Mateusza i odlecieć w świat z bogatym kochasiem? 

Grająca Lilkę w "M jak miłość" Monika Mielnicka długo trzymała nerwy na wodzy i nie okazywała światu, co przeżywała w związku z rozstaniem z serialem. W wywiadzie dla superseriale.pl Mielnicka wyznała czego się wstydziła podczas scen gwałtu oraz jak bardzo je przeżyła, ale nic nie zapowiadało takiej katastrofy!  

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Poruszająca spowiedź Marzenki. Olga Szomańska zdradziła kulisy odejścia z TVP

- W 2021 roku wyszłam z największego psychicznego doła, który rozpoczął się we wrześniu 2020 - wyznała Mielnicka na swoim profilu na Instagramie. 

Była gwiazda "M jak miłość" nie rozwinęła na swoim Instastory tematu, ale chętnie odpowiadała na pytania fanów o swój aktualny stosunek do serialu. Fani zapytali Mielnicką, czy ogląda nowe odcinki sagi rodu Mostowiaków. 

- Aktualnie rzadko oglądam seriale, chyba że w nich występuję - wyznała szczerze aktorka. - Raczej preferuję filmy, które można połknąć w całości. 

Wierni widzowie "M jak miłość" zapytali dawną Lilkę także o jej aktualne relacje z koleżankami i kolegami z planu. Zobacz, co odpowiedziała młoda gwiazda w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz koniecznie: Joasia z M jak miłość nie mogła pożegnać się z ekipą. Barbara Kurdej-Szatan wyżala się na brzydkie rozstanie z serialem

Najnowsze