M jak miłość

Sonia wróci do M jak miłość? Tak teraz wygląda Barbara Wypych. Ten widok robi wrażenie – ZDJĘCIA

Sonia w "M jak miłość" jest bohaterką, za którą fani tęsknią, choć nie widać jej już w Grabinie od lat. Ale wciąż jest nadzieja, że Krawczyk (Barbara Wypych) wróci, bo przecież nadal jest w czołówce serialu razem ze swoją ciotką Kisielową (Małgorzata Różniatowska). Niedawno pojawiły się informacje, że do "M jak miłość" może wrócić Janek (Tomas Kollarik), bo pracuje nad jednym planie z największymi gwiazdami serialu. Czy to prawda i razem z nim po wakacjach do Grabiny przyjedzie Sonia? Barbara Wypych tymczasem zdecydowała się na totalną zmianę swojego wizerunku! Zobacz jak teraz naprawdę wygląda serialowa Sonia w GALERII ZDJĘĆ!

Sonia wraca do M jak miłość? Pojawiła się nadzieja dla fanów

W "M jak miłość" niewiele bohaterek może pochwalić się taką sympatią widzów jak Sonia. Śliczna i skromna policjantka całe życie kochała jednego mężczyznę i był nim Janek. Morawski jednak przez lata wzdychał do Uli (Iga Krefft), która ostatecznie na męża wybrała Bartka. Sonia przeczekała to wszystko i zdobyła miłość ukochanego komendanta! Niestety, scenarzyści serialu postawili na drodze narzeczonych mafię, która po zamachu na ślubie ostatecznie wypędziła ich z Grabiny. Czy wrócą w nowym sezonie?

Kiedy napisaliśmy, że Janek z "M jak miłość" wrócił na plan w towarzystwie Krystiana Wieczorka, serialowego Andrzeja, Filipa Gurłacza (Roberta w "M jak miłość) i Bartka, czyli Arkadiusza Smoleńskiego, wśród fanów pojawiła się nadzieja. Czy słusznie?

Każda sonda czy zabawa graficzna na temat ewentualnego powrotu znanych bohaterów do "M jak miłość" kończy się decyzją widzów: Sonia i Janek! I tym razem było tak samo, kiedy zapytaliśmy na naszym profilu superseriale.se.pl n Facebook-u, która z bohaterek powinna wrócić do sagi rodu Mostowiaków daliśmy aż 10 opcji: Aga (Ina Sobala), Agata (Katarzyna Kwiatkowska), Anka (Weronika Rosati), Ewa (Dominika Kluźniak), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Julka (Joanna Kuberska), Natalka (Marcjanna Lelek), Sonia (Barbara Wypych). I już wiecie, kto wygrał?

- Sonia♥️

- Najbardziej Sonia i Joasia. Chociaż jak dla mnie mogą wrócić wszystkie poza Anką.

- Agata, Joasia i Sonia

- Sonia i Aga❤️❤️

- Sonia, Ewa

- Natalka i Sonia

- Sonia i Joasia

Tymczasem Barbara Wypych zdecydowała się na ostrą zmianę wizerunku! Grzeczna Sonia z "M jak miłość" zamienia się w bardzo seksowną gwiazdę z obcięta grzywką i pofalowanymi, jeszcze dłuższymi i jaśniejszymi włosami! Musicie to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

Na razie na temat ewentualnego powrotu Soni i Janka do "M jak miłość" produkcja milczy. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Iza wypięknieje przy Radku jeszcze bardziej! Wreszcie zniknie wieczne udręczony wyraz twarzy żony Marcina - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Sonda
Czekasz na powrót Soni do "M jak miłość"?
Najnowsze