Roznerski odchodzi z M jak miłość? Rola policjanta Piotra Korbana w Na dobre i na złe jest stworzona dla niego! To nie będzie tylko epizod - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm/Artrama Roznerski odchodzi z M jak miłość? Rola policjanta Piotra Korbana w Na dobre i na złe jest stworzona dla niego! To nie będzie tylko epizod - ZWIASTUN

Roznerski odchodzi z M jak miłość? Rola policjanta Piotra Korbana w Na dobre i na złe jest stworzona dla niego! To nie będzie tylko epizod - ZWIASTUN

Marcin zniknie z "M jak miłość"? Mikołaj Roznerski przyjął rolę w "Na dobre i na złe", gdzie zagra obłędnie czarującego policjanta, Piotra Korbana. Nowy bohater pojawi się na ekranie w wielkim stylu! Policjant porwie piękną Hanię Sikorkę (Marta Żmuda Trzebiatowska) na niebezpieczną akcję i kompletnie ją zauroczy... Co się stanie z Marcinem w "M jak miłość"? Czy nowa rola, która nie będzie tylko epizodem, pochłonie Roznerskiego aż tak, że będzie musiał odejść z ulubionego serialu Polaków? Czy tak zakończy się małżeństwo Izy (Adriana Kalska) i Marcina - sprawdź co już wiemy!

Marcin odejdzie z "M jak miłość"? Zostanie policjantem i zacznie uwodzić kolejną piękność w innym serialu

Mikołaj Roznerski dla nowej dużej roli porzuci Marcina Chodakowskiego  w "M jak miłość"? W ostatnim sezonie życie Marcina i Izy bardzo się skomplikowało i nie zanosi się na poprawę. Chodakowski oszalał z zazdrości o żonę, a spisek podłego Bosackiego (Dariusz Kordek) będzie rozwijał się dalej, podgrzewając obsesję zazdrości...

Fani Marcina i Izy w "M jak miłość", kiedy gruchnęła wieść, że Mikołaj Roznerski zagra przystojnego i uroczego policjanta Piotra Korbana w "Na dobre i na złe" zaczęli się martwić, że to już koniec Chodakowskich! Czy to prawda?  

Inspektor Piotr Korban pojawi się szpitalu w Leśnej Górze w 812 odcinku "Na dobre i na złe" w związku z prowadzonym przez siebie śledztwem. Będzie poszukiwał przestępców, którzy według jego informacji mają m.in. udawać chorych pacjentów. Pierwszą osobą, na którą wpadnie obłędnie uroczy policjant będzie Hania Sikorka... Kiedy Korban będzie rozmawiał z piękną lekarką pod szpitalem, dostanie wezwanie do porachunków gangsterskich. A Sikorka pojedzie razem z nim, przez co trafi w sam środek akcji, padną strzały i i poleje się krew!

Czytaj też: Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi będzie wrakiem człowieka! Zamknie się z dziećmi w domu

Roznerski odchodzi z M jak miłość? Rola policjanta Piotra Korbana w Na dobre i na złe jest stworzona dla niego! To nie będzie tylko epizod - ZWIASTU
Na dobre i na złe odc. 812. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 812. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

Hania w 812 odcinku "Na dobre i na złe" będzie świadkiem pościgu za uzbrojonym bandytą i groźnej strzelaniny. Na jej oczach Piotr strzeli do gangstera i trafi, a sam zostanie draśnięty w łuk brwiowy, z którego poleje się krew.

- Ten człowiek do końca życia będzie kaleką... - Hania będzie miała pretensje do Korbana. - Już nigdy nie będzie normalnie chodził! 

- Chce pani wzbudzić we mnie poczucie winy? To bandyta... Ten cyngiel zabił trzech ludzi! - zdenerwuje się Piotr.

- Tak? To powinien siedzieć w więzieniu! - stwierdzi Sikorka.

- Właśnie nad tym pracowałem, tylko przeszkodziła mi jedna taka, uparta... - skomentuje policjant z łobuzerskim uśmiechem.

- Nigdy pan nie odpuszcza? - zaśmieje się Hania.

- Nigdy... Nie odpuszczam nigdy - usłyszy pani doktor.

Ten ostatni dialog przypomina czarującego Marcina z "M jak miłość", którego pokochała Iza i wszyscy fani serialu. I choć ostatnio Chodakowski z uroczego chłopca zamienił się w owładniętego obsesją zazdrości furiata, uspokajamy: Mikołaj Roznerski nie odchodzi z "M jak miłość"! Aktor pogodzi pracę na planie obu seriali dostarczając fanom podwójnej dawki przyjemności!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński ojcem dziecka Patrycji! Wyda mu Łukasza, żeby zapobiec tragedii

Na dobre i na złe odc. 812. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Rafał Konica (Robert Koszucki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 812. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Rafał Konica (Robert Koszucki)
M jak miłość odc. 1589. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1589. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze