Rafał wraca do M jak miłość w wielkim stylu! Znów będzie blisko Ali – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Rafał wraca do M jak miłość w wielkim stylu! Znów będzie blisko Ali – ZDJĘCIA

Rafał wraca do M jak miłość w wielkim stylu! Znów będzie blisko Ali – ZDJĘCIA

Rafał nie znika z "M jak miłość"! Wręcz przeciwnie, ostatnie zdjęcia, jakie opublikowali na swoich profilach na Instagramie Jakub Kucner i Arkadiusz Smoleński dowodzą, że policjant może wrócić w nowym sezonie w wielkim stylu! Materiał z eleganckimi gwiazdami "M jak miłość" pokazały równolegle także serialowa Ala (Alicja Ostolska), Anita (Melania Grzesiewcz) i Franka (Dominika Kachlik). Wygląda na to, że młodzi bohaterowie świętowali wspólnie jakąś ważną uroczystość. Czy to może oznaczać wybuch wielkiej miłości ślicznej siostrzenicy księdza (Maciej Damięcki) i policjanta po wakacjach 2022? Zobacz jak TO wygląda w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość", nowy sezon. Rafał i Ala nareszcie razem?

Gwiazdy "M jak miłość" wzięły udział w tajemniczej imprezie. młodzi bohaterowie serialu, bardzo elegancko wystrojeni znajdują się w ważnym miejscu na Starówce w Warszawie. Co ciekawe, Rafał i Ala znów są blisko siebie, choć jeszcze nie widać ich razem. Czy tam się szykowało na coś nowy sezon sagi rodu Mostowiaków?

Można przypuszczać, że Rafał raczej nie zniknie z "M jak miłość", skoro znów występuje u boku Bartka w ważnej uroczystości, którą panowie nazywają "imprezą firmową". Co dokładnie się wydarzy jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą serialu, ale uwagę zwracają goście. Pięknie wystrojona w białą sukienkę i różowe pantofelki z futerkiem znów znalazła się blisko Rafała! Zobacz wyglądali w GALERII ZDJĘĆ.     

Zobacz też: QUIZ. Jak dobrze pamiętasz 40-latka? Kultowy serial PRL bez tajemnic dla prawdziwego fana

Serialowy Bartek i Rafał w "M jak miłość" znów są w szampańskich humorach. Panowie rozprawiają o tym, jak są ubrani, a Smoleński stwierdza, że całe szczęście, że nie tak samo. - Choć jak ja przy nim wyglądam... - żartuje serialowy Bartek spoglądając na Rafała. 

Anita, Ala i Franka również prezentują się doskonale i po uśmiechach widać, w jak dobrych są humorach. Zduńska zaszokowała stylizacją, ale na razie jej serialowego męża Pawła (Rafał Mroczek) nie widać na ZDJĘCIACH, więc nieznana jest jego reakcja. 

Czy podniosła uroczystość "M jak miłość" połączy nareszcie Alę z jej wymarzonym Rafałem w nowym sezonie? Dowiemy się tego na pewno zaraz po wakacjach 2022, a przecieki z planu będziemy relacjonować na bieżąco. 

Czytaj także: Gwiazdor Barw szczęścia zagra rolę Władymira Żeleńskiego w polskim serialu! Są do siebie podobni? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek wyjadą z Warszawy w nowym sezonie. Wszystko przez koszmar, który rozegra się w życiu ich bliskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze