M jak miłość

Radek wyleci z M jak miłość?! To tylko kwestia czasu, Philippe Tłokiński zawzięcie promuje nowy serial

Radka w "M jak miłość" nikt nie polubił. Asystent Izy (Adriana Kalska), który miał wspierać szefową zawodowo w "Gazecie Gródka", zajął się bajerowaniem i uwiódł Marcinowi (Mikołaj Roznerski) żonę. Trudno się dziwić, że Radek (Philippe Tłokiński) nie tylko nie wzbudził sympatii widzów "M jak miłość", ale wręcz stał się obiektem zbiorowej nienawiści. Fani serii życzą Radkowi szybkiego wylotu z serialu i niewykluczone, że te życzenia się spełnią. Philippe Tłokiński aktualnie jest zaangażowany wyłącznie w namiętną promocję zupełnie innego serialu. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Nikt nie chce oglądać Radka, więc Tłokiński zajął się innym serialem

Iza w "M jak miłość" zdradziła Marcina z Radkiem. To był szok dla wszystkich. Małżeństwo Chodakowskich uchodziło wręcz za idealne i nikt nie spodziewał się czego takiego po delikatnej mamie Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Wielu wskazywało na to, że żona Marcina padła znów ofiarą manipulacji, tak jak miało to miejsce w przypadku psychola Artura (Tomasz Ciachorowski). Ale jak dotąd te podejrzenia nie potwierdziły się i Radek jest aktualnym partnerem Izy. W tej wersji nie wróżymy mu długiej kariery w tym serialu...

Tymczasem Tłokiński dzięki roli Radka w "M jak miłość" zaczął robić prawdziwą karierę. Najpierw chwalił się rolą w międzynarodowej produkcji Canal+, a teraz zawzięcie promuje na swoim profilu na Instagramie zupełnie inny projekt. Czy to oznacza, że aktor pożegna się z rolą Radka? 

- Dzisiaj wieczorem wchodzi na mygzm.pl piąty odcinek "Tożsamości" w reżyserii Krzysztofa Komandera @komanderkrzysztof Ten piąty odcinek tego interaktywnego serialu krótkometrażowego jest tak naprawdę, w chronologii tej historii, drugim epizodem… Nawiązując do "Gwiezdnych Wojen" (#starwars) to jakbym zagrał w prequelu! 🤩 Cieszę się, że dołączyłem do tej cudownej ekipy projektu prowadzonego przez @greatinteractive oraz @metropoliagzm 5 odcinków serialu można obejrzeć tutaj: https://mygzm.pl (można logować się przez FB i Google). Miłego seansu! 😘 - napisał Radek z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie. 

Post aktora z "M jak miłość" skomentowały trzy osoby, ale zapewne projekt nabierze jeszcze rozmachu. Czy Radek nadal będzie zatruwał życie Chodakowskim? Przekonamy się już od 28 sierpnia w TVP2.    

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Iza zrozumie swój błąd i wróci do rodziny?! Matka wygra z kochanką

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze