Przebiegły plan w M jak miłość. Matka Janka wrobi Bartka w narkotyki! Policjant ją zdemaskuje

2018-10-02 15:32
M jak miłość odc. 1388. Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), detektyw (Maciej Zacharzewski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1388. Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), detektyw (Maciej Zacharzewski)

W 1388 odcinku „M jak miłość” Weronika (Ewa Kasprzyk) wcieli w życie swoją intrygę i naśle na Bartka (Arkadiusz Smoleński) detektywa (Maciej Zacharzewski). Gdy plan „A” się nie powiedzie, Sobańska wrobi byłego więźnia w handel narkotykami! Policjanci jednak zorientują się, że tajemniczą donosicielką jest matka Janka (Tomas Kollarik), która postanowiła odratować jego związek z Ulą (Iga Krefft). Co wydarzy się w nowych odcinkach „M jak miłość”?

"M jak miłość" odcinek 1388 - wtorek, 9.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

W 1388 odcinku „M jak miłość” matka Janka postanowi przekupić Bartka, żeby zostawił Ulę. Bandzior dostanie tajemniczego SMS-a z prośbą o spotkanie. Na miejscu pojawi się detektyw wynajęty przez Weronikę. To on przedstawi Lisieckiemu propozycję, ale chłopak będzie oburzony. Nie przyjmie pieniędzy, bo kocha Ulę i chce z nią zostać. Gdy plan Weroniki się nie powiedzie, postanowi zaszkodzić bandziorowi…

M jak miłość odc. 1388. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), detektyw (Maciej Zacharzewski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1388. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), detektyw (Maciej Zacharzewski)

"M jak miłość" odcinek 1392 - wtorek 24.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2

W 1392 odcinku „M jak miłość” Weronika wrobi Bartka w handel narkotykami. Będzie przekonana, że tak się go pozbędzie na długie lata! Były więzień trafi do więzienia i Ula będzie wolna – taką wersję wydarzeń przewidzi Sobańska, która zadba o to, by na policję wpłynął anonimowy donos. Janek potraktuje zgłoszenie bardzo poważnie, ale prawda szybko wyjdzie na jaw.

W 1392 odcinku „M jak miłość” Weronika zaprosi syna na obiad, a gdy Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i jego brat spotkają ją na komisariacie będą już pewni, że to ona za wszystkim stoi – chciała się przecież pozbyć Bartka! Janek dojdzie do podobnych wniosków i znów pokłóci się z matką. Ostatecznie zgodzi się zjeść obiad w jej towarzystwie, ale Bartka nie zaaresztuje.

M jak miłość, odcinek 1386, Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1386, Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze