M jak miłość

Ostateczny koniec Natalki w M jak miłość. Wnuczka Barbary już nigdy nie wróci do Grabiny

Nigdy już w "M jak miłość" w drzwiach Mostowiaków nie stanie Natalka (Marcjanna Lelek). Wnuczka Barbary (Teresa Lipowska) i przybrana córka Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kaper Kuszewski) wyemigrowała do Australii i choć rodzina tęskni, ona już nie wróci. Wszystko przez to, że grająca Natalkę od dziecka Lelek za żadne skarby nie chce już grać w "M jak miłość". Aktorka ma teraz inne priorytety. Zobacz, jak zmieniała się serialowa Natalka w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Ostateczny koniec Natalki. Już nigdy nie wróci do Grabiny

Natalka w "M jak miłość" pojawiła się w domu Mostowiaków w wyniku adopcji. Hanka i Marek zdecydowali się przygarnąć sierotkę z domu dziecka w Józefowie. W tym samym miejscu wychowała się Hanka. Kiedy żona Marka zobaczyła w Natalce siebie sprzed lat postanowiła natychmiast adoptować dziewczynkę. Natalka odżyła w domu Mostowiaków, otoczona prawdziwą miłością. Przez lata dziecku dokuczała poważna choroba, przez którą była częstą pacjentką w Centrum Zdrowia Dziecka.

Za Natalką do Mostowiaków w "M jak miłość" dołączyła Ula (Iga Krefft), która była najlepszą przyjaciółką dziewczynki w domu dziecka, dlatego Hanka z Markiem postanowili ich nie rozdzielać. W ostatnim sezonie serialu również Ula wyemigrowała do Australii, skąd do Grabiny wrócił tylko jej mąż Bartek (Arkadiusz Smoleński). Wygląda na to, że żadna z adoptowanych wnuczek Barbary już nigdy do domu nie wróci!

A więc minęło kilka lat, a wciąż regularnie dostaję wiadomości z pytaniem: Marcjanna, kiedy wrócisz do M jak miłość? Słuchajcie: nigdy - ogłosiła na swoim profilu na Instagramie Lelek. 

Jakie są tego powody? Więcej na temat przyczyn rezygnacji Lelek z roli w "M jak miłość" napisaliśmy TUTAJ.

Będzie tęsknić za Natalką w "M jak miłość"? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: Grał Wojtusia w M jak miłość, ale 2 lata temu stracił rolę. Tak dziś wygląda Feliks Matecki! Ale wyrósł - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Sonda
Będziecie tęsknić za Natalką w "M jak miłość"?
Najnowsze