Oni wrócą do M jak miłość W nowym sezonie! Mateusz Mostowiak nie przyjedzie do Grabiny sam! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Oni wrócą do M jak miłość W nowym sezonie! Mateusz Mostowiak nie przyjedzie do Grabiny sam! - ZDJĘCIA

M jak miłość

Oni wrócą do M jak miłość W nowym sezonie! Mateusz Mostowiak nie przyjedzie do Grabiny sam! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach pojawią się dawno niewidziani, a bardzo lubiani bohaterowie. Wiadomo już na pewno, że do Grabiny zawita po wielu miesiącach nieobecności ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska), Mateusz (Krystian Domagała). Jednak okazuje się, że nie tylko na niego warto czekać w nowym sezonie "M jak miłość"! Kogo jeszcze zobaczymy w nowych odcinkach w Grabinie i okolicach? Sprawdź co już wiemy i zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

W "M jak miłość" po wakacjach wielkie powroty! Kogo znów zobaczymy obok Mateusza Mostowiaka?

W nowym sezonie "M jak miłość" na pewno znów pojawi się Mateusz. Młody gwiazdor, który dorastał razem z serialem na naszych oczach zrobił sobie przerwę w pracy z powodu matury, ale już pokazał pierwsze ZDJĘCIA z planu. Pewne jest, że Mateusz nie wróci sam, a zamiast zdradzieckiej Lilki może wybrać znacznie bardziej stabilne towarzystwo o swego boku. Okazuje się, że to nie koniec radosnych powitań w nowym sezonie!

Katia wróci do "M jak miłość" i zniszczy związek Patrycji i Łukasza?

Ostatnio gruchnęła wieść, że w "M jak miłość" po wakacjach może znów pojawił się dawna kochanka Łukasza i matka jego córki, Katia (Joanna Jarmołowicz). Gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA z planu, na których widać ją z matką panów Chodakowskich, Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska)!

Zobacz też: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Pod wielkim znakiem zapytania w "M jak miłość" stoi powrót Soni i Janka, którzy nagle zniknęli z serialu i słuch wszelki po nich zaginął. Barbara Wypych jest bardzo zapracowaną aktorką, ale to właśnie o jej ewentualnym powrocie do Grabiny mówi się za kulisami. Inaczej co robiłaby Sonia w najnowszej ramówce "M jak miłość"? Niestety, na temat Janka nie ma żadnych wieści, a grający go Tomas Kollarik zniknął z ekranów równie gwałtownie jak jego bohater. 

Rafał w "M jak miłość" zostanie bez pary?

Pewne jest za to, że kiedyś zakochany w Soni Rafał, uwielbiany przez Alę (Alicja Ostolska) wróci do "M jak miłość" na pewno. Rafał Kucner pokazał film wideo z planu, na którym widać, jak interweniuje w policyjnym mundurze w siedlisku Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Ala wprawdzie coraz częściej widywana jest z Mateuszem, ale jak naprawdę potoczą się miłosne wątki młodzieży jest wielką tajemnicą produkcji.

W nowych odcinkach "M jak miłość" na pewno bardziej rozbudowany będzie wątek Lenki Zduńskiej (Olga Cybińska), która na wiele miesięcy zniknęła z ekranu pod pozorem pobytu w sanatorium, a tak naprawdę Marysię Głowacką zmieniała nowa aktorka.

Swoją obecność w "M jak miłość" zaznaczy mocniej po raz kolejny komendant Staszek (Sławomir Holland), który będzie chciał żenić się z matką (Dorota Chotecka) Lilki (Monika Mielnicka), ale i tu plany pokrzyżować mu może dawno niewidziany bohater. To ojciec Lilki (Tomasz Sobczak), który wpadnie na pomysł, aby cała rodzinę Banachów wywieźć za granicę...  

Nie przegap: Smutne wieści z planu Stulecia Winnych. Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać

M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej
Sonda
Na czyj powrót do "M jak miłość" czekasz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze