M jak miłość. Wielki powrót Rafała! Szykuje się akcja policji w siedlisku? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Wielki powrót Rafała! Szykuje się akcja policji w siedlisku? - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach

M jak miłość. Wielki powrót Rafała, ale nie widać przy nim Ali! Szykuje się akcja policji w siedlisku? - ZDJĘCIA

Na planie "M jak miłość" po długiej nieobecności pojawił się Rafał (Jakub Kucner). Policjant w pełnym umundurowaniu z poważną miną pozuje do ZDJĘĆ w siedlisku Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Czy tajemnicza impreza, na której Budzyńscy mieliby się pogodzić, skończy się wielkim dramatem? Gdyby Stadnicki miał zawitać do siedliska w "M jak miłość" jako zwykły gość uroczystości raczej ubrałby się w garnitur, a u jego boku zapewne pojawiłaby się śliczna Ala (Alicja Ostolska)... Ale mundur policjanta wskazuje na jedno: tam wydarzy się coś złego! Sprawdź co już wiemy i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Rafał zrobi porządek w siedlisku? Co tam się wydarzy?

Fanów "M jak miłość" z pewnością ucieszy wiadomość, że w nowym sezonie do gry wróci Rafał. Ale fakt, że jego obecność w siedlisku nie zwiastuje niczego dobrego, nie jest już raczej radosny. Tajemnicza impreza Magdy, na której Andrzej będzie próbował ją odzyskać skończy się jakąś wielką awanturą! Mundur i mina Rafała mówią wszystko - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Ta "bomba" musi wybuchnąć?

Podsumujmy fakty z planu "M jak miłość". W siedlisku na pewno odbędzie się wielka impreza i Andrzej nie będzie odstępował żony na krok. Pojawi się tam też Kamil i choć aktorzy pozują w "braterskiej zgodzie" może dojść do jego wielkiej bójki z Budzyńskim. Za plecami Rafała na planie pojawia się też Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która do siedliska ściągnie jakiegoś młodego przystojniaka. Z tej mieszanki musi coś wybuchnąć! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość. Alżbeta Lenska ostatni raz będzie grała Patrycję. Pożegnalne chwile i długa przerwa!

Jakub Kucner na planie "M jak miłość" lubi stroić sobie żarty i pojawia się z reguły rozbawiony.  Nie tym razem. Najpierw ciemne okulary, a potem szybka zmiana charakteryzacji i policyjny mundur podnoszą powagę sytuacji. Czyżby w siedlisku szykowała się wielka policyjna interwencja? 

Umundurowany Rafał zwiastuje kłopoty

Obok Rafała w "M jak miłość" nie widać nigdzie Ali (Alicja Ostolska), ani innych młodych bohaterów. Niewątpliwie Stadnicki znajdzie się w siedlisku w ramach obowiązków służbowych. Co tam się wydarzy - zobaczymy w nowych odcinkach serialu po wakacjach, a my na bieżąco będzie relacjonować wieści z planu. 

Nie przegap: Był gwiazdą M jak miłość i trafił na odwyk. Coming out w niczym mu nie pomógł. Co dziś robi Jacek Poniedziałek?

M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas: Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam jest
Najnowsze