Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach

Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany - WIDEO, ZDJĘCIA

W ostatnim sezonie "M jak miłość" wybuchł jeden, za to wielki skandal. Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził Magdę (Anna Mucha) z Julią (Marta Chodorowska) na konferencji we Wrocławiu, ale Magda jeszcze nic o tym nie wie. Pewne jest, że Budzyńska pozna prawdę w nowych odcinkach po wakacjach i zapłaci za to zdrowiem. Wątek nie spodobał się fanom, ale wzbudził tak wielkie emocje, że nie mówiło się o niczym innym, jak o zdradzie Andrzeja. Wygląda na to, że twórcy "M jak miłość" postanowili pójść za ciosem i nowa odsłona serialu pełna będzie skandali! Zobacz koniecznie na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ nowe zdrady i rozstania w "M jak miłość"!

"M jak miłość" po wakacjach. Nie tylko Budzyński bohaterem skandalu!

W "M jak miłość" przed wakacjami fani nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na ekranie. Mąż idealny Magdy, Andrzej Budzyński dał się skusić pięknej koleżance i Julii i pijany poszedł z nią do łóżka. Chwilę później kochanka ogłosiła ciążę i Budzyński "stanął pod ścianą". Pewne jest, że Malicka naprawdę jest w ciąży, z tego powodu wyląduje w szpitalu, a Andrzej będzie jej towarzyszył. Czy Budzyński zostawi żonę i uszczęśliwi kochankę? A Magda w końcu o wszystkim się dowie i dostanie ataku serca!

W ślady Budzyńskich pójdą Zduńscy i Rogowscy

Wątek zdrady Andrzeja w "M jak miłość" rozgrzał fanów do czerwoności, choć raczej ze złości. Nie mniej nie mówiło się o niczym innym, więc twórcy serialu postanowili jeszcze mocniej "podkręcić" atmosferę. Po wakacjach poważnie zagrożone jest małżeństwo Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik), a nawet Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich - zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Lilka będzie miała dziecko?! Oto maluszek, którego dumnie prezentuje Monika Mielnicka - ZDJĘCIA

Nowy sezon M jak miłość pełen skandali! Tych bohaterów czekają wielkie zmiany

W nowym sezonie "M jak miłość" prawda o porzuconym synu Franki wyjdzie na jaw i Paweł będzie miał ogromny dylemat, czy wybaczyć żonie zatajenie przed nim prawdy. Zduńska wyląduje też w szpitalu i będzie w tak poważnym stanie, że wyląduje pod kroplówką - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! Na szczęście mąż będzie jej towarzyszył w trudnych chwilach, więc nie wiadomo jak potoczy się dalej ich wątek. 

Z kolei Artur w "M jak miłość" przeżyje chwile grozy, kiedy okaże się, że Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) zostanie ich sąsiadem. W dodatku napalony na Marysię okulista rzuci się ją całować oraz trafi do więzienia. Czy to wystarczy, aby wątek Rogowskich uznać za nowy skandal?

Młodzi w "M jak miłość" nie będą gorsi

Również Basia Rogowska (Karina Woźniak) będzie przeżywała dramat w związku z Dawidem (Iwo Wiciński), który będzie chciał ją porzucić. Wszystko przez Antka (Franciszek Szymański) młodego Nieśpielaka, który nie da się ukryć, wpadnie Rogowskiej w oko.

Mateusz (Krystian Domagała) wróci do Grabiny w "M jak miłość" po wakacjach i zastanie tam niewierną Lilkę (Monika Mielnicka). Wiele wskazuje jednak na to, że jego nową partnerką zostanie śliczna Ala (Alicja Ostolska)

Tylko u Kamila i Anity w "M jak miłość" spokój

Wygląda na to, że tylko u niegdysiejszego skandalisty "M jak miłość, Kamila (Marcin Bosak) nareszcie zapanuje spokój w związku z Anitą (Melania Grzesiewicz).

Nowy sezon "M jak miłość" startuje już w poniedziałek. 5 września o stałej porze w TVP2.   

Sprawdź się: QUIZ. Najczarniejsze charaktery polskich seriali. Rozpoznasz ich po złych uczynkach?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze