M jak miłość

Nowa ukochana Mikołaja Roznerskiego z ekranu! Już są zdjęcia aktora ze sporo starszą blondynką - ZDJĘCIA

Mikołaj Roznerski na ZDJĘCIACH całujący się z bardzo znaną, starszą aktorką to absolutny hit, który ujawniony został na Instagramie! Gwiazdor "M jak miłość" spotkał na swojej drodze nową ukochaną, która jest bardzo znaną aktorką z wielu innych seriali. Z kim całuje się Mikołaj Roznerski na ZDJĘCIACH, które właśnie podbijają sieć? Musicie TO zobaczyć sami i przekonać się kim jest ta piękna blondynka u boku Roznerskiego!

Mikołaj Roznerski w objęciach sporo starszej blondynki! Jest nawet namiętny pocałunek!

Mikołaj Roznerski jest uwielbiany przez fanów głównie za rolę Marcina Chodakoweskiego w "M jak miłość".. W tym serialu aktor zaczął swoją karierę, która ostro nabrała tempa i dziś już jego nazwisko to marka. Roznerskiego możemy zobaczyć w wielu hitach kinowych i w teatrze, a także np. w serialu "Osiecka". Półtora roku temu Roznerski rozstał się ze swoją partnerką, Adrianą Kalską, która zresztą gra żonę Marcina w sadze rodu Mostowiaków. Dziś gwiazdor tajemniczo milczy na temat nowego związku, za to chwali się zdjęciami uroczego chłopca z rodziny, który zresztą jest podobny do wujka, jak dwie krople wody. Ale właśnie na Instagramie pojawiło ZDJĘCIE, na którym Roznerski całuje się z wielką gwiazdą konkurencyjnego serialu! O co tu chodzi? 

Na oficjalnym profilu telewizji Polsat pojawiła się seria ZDJĘĆ szczęśliwego Roznerskiego w objęciach równie znanej, pięknej blondynki! Sam aktor też pozuje z kieliszkiem czerwonego wina, wyraźnie wypatrując swojej "drugiej połowie" na kolacji... Kim jest tajemnicza gwiazda, która uwiodła największego przystojniaka "M jak miłość"?

ZDRADZAMY: Na ZDJĘCIACH widzimy Roznerskiego w objęciach Małgorzaty Sochy! Piękna, 43-letnia blondynka jest wielką gwiazdą "Przyjaciółek", gdzie od początku gra Ingę. Socha zagrała także ważną rolę Iny Komornickiej w "Stuleciu Winnych". Co ją łączy z 39-letnim Roznerskim?

Telewizja Polsat szykuje nową komedię romantyczną, w której główne role zagrają właśnie Roznerski i Socha. Towarzyszyć im będą takie gwiazdy, jak: Dorota Kolak (Stefa w "Przyjaciółkach"), Wiktoria Gąsiewska (Oliwka w "Barwach szczęścia", Justyna Zielska (Jolka w Pierwszej miłości), czy Olga Sarzyńska (Sara w Przyjaciółkach). 

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość rozbiera się na plaży. Półnaga Adriana Kalska powala na kolana! Takich widoków można tylko pozazdrościć - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze