M jak miłość

Nowa Franka z M jak miłość. Dominika Kachlik postawiła na jeden szczegół. Nie chodzi o okulary! - ZDJĘCIA

Franka z "M jak miłość" ostro zabawia się ze swoim wizerunkiem na Instagramie. Przepiękna Dominika Kachlik zdecydowała się na duże zmiany swojego wizerunku. I wcale nie chodzi o okulary przeciwsłoneczne, które można zdjąć w ciągu jednej sekundy. Czy nowa Franka pojawi się w "M jak miłość" po wakacjach 2023 i zaszokuje Pawła (Rafał Mroczek)? Znamy zdanie fanów na ten temat! Sprawdź, co już wiemy i zobacz "nową" Frankę w GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Franka w M jak miłość? Dominika Kachlik zmieniła ważny szczegół!

Franka w "M jak miłość" podczas wakacyjnej przerwy w emisji serialu zaczęła odważnie szaleć ze swoim wizerunkiem. Ostatnio napisaliśmy o tym jako pierwsi i zapytaliśmy fanów serialu w sondzie, co myślą o takiej zmianie pani Zduńskiej. Odpowiedź była jednoznaczna!

- Czy tak powinna wyglądać Franka w nowym sezonie "M jak miłość"? - zapytaliśmy na profilu superseriale.se.pl na Facebook-u.  

Prawie 70 procent wiernych fanów "M jak miłość" odpowiedziało: - Tak! Teraz widać jej prawdziwy charakter!

- Nie! Oddajcie naszą Frankę! - tak zagłosowało 27 procent czytelników. Reszta nie miała zadania. 

Co takiego w nowym wyglądzie Franki Zduńskiej z "M jak miłość" podkreśla jej charakter? Dominika Kachlik zauważyła nasz tekst i sondę i postanowiła jeszcze raz podkreślić swoją zmianę. Tym razem do ZDJĘĆ selfie założyła ciemne okulary, ale nie o nie tutaj chodzi. Spójrzcie na dłonie pięknej Franki!

Nie przegap: Nowa Ania w M jak miłość. Kolejna zmiana córki Marty i Andrzeja - ZDJĘCIA

Tak Zduńscy z M jak miłość świętowali dzień dziecka. Rafał Mroczek po raz pierwszy ujawnił swoje ZDJĘCIA ze szkoły – WIDEO
Najnowsze