M jak miłość

Totalna metamorfoza Franki z M jak miłość! Takiej Dominiki Kachlik nikt jeszcze nie widział - ZDJĘCIA

Takiej Franki z "M jak miłość" jeszcze nikt nie widział! Dominika Kachlik zdecydowała się na totalną metamorfozę, a ZDJĘCIA opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Gdyby taka Zduńska miała pojawić się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach wszyscy osłupieliby z wrażenia! Jak teraz wygląda żona Pawła (Rafał Mroczek)? Co oznacza ta przemiana dla jej bohaterki w "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Franka Zduńska zmieniła się nie do poznania! Szokujące ZDJĘCIA w GALERII!

Franka w "M jak miłość" to postać pełna energii, z głową pełną szalonych pomysłów i niezwykle odważna. To ona zasłoniła Pawła własnym ciałem, kiedy kochanek Lilki (Monika Mielnicka) mierzył do niego z pistoletu! Franka okazała się też wspaniałą matką dla jego przybranej córki Basi (Gabriela Raczyńska). Jednak wygląd Franki jest spokojny, tradycyjny, daleki od szaleństw. Czy metamorfoza Dominiki Kachlik oznacza, że jej bohaterka w serialu także się zmieni?

Na oficjalnym profilu gwiazdy "M jak miłość" na Instagramie pojawiły się ZDJĘCIA z niesamowitej metamorfozy! Gdyby góralska rodzina Franki zobaczyła, jak teraz wygląda, wszyscy złapaliby się za głowy!

Franka z "M jak miłość", szefowa bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) na co dzień szykuje smakołyki dla klientów baru. Czy poradziłaby sobie w kuchni z tymi niesamowicie długimi paznokciami w odcieniach szarości i czerni? Piękne, długie serialowej włosy Zduńskiej  zostały zebrane gładko do tyłu, widać z nich jedynie dwa kosmyki, które zastępują grzywkę. Makijaż serialowej Franki też wygląda, jak "nie z tej ziemi"...

Jak Wam się podoba taka Franka z "M jak miłość"? Czy powinna zmienić wizerunek w nowym sezonie po wakacjach 2023? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO!  

meet Gosh - podpisała Kachlik swoje nowe ZDJĘCIA. 

Fani i znajomi gwiazdy natychmiast pospieszyli z komentarzami. 

Ty cwaniaro! Ja Ci pokażę…

- 🤩🤩🤩OMG! Czaaaad😍

- Pięknie Dominika wyglądasz ❤️❤️❤️

- Mega ❤️❤️❤️

- Piękne zdjęcie ❤️❤️❤️❤️

- Piękna!!❤️

Zobacz też: QUIZ. Czy znasz te matki z seriali? Czyją matką jest bohaterka ze zdjęcia?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Sonda
Czy tak powinna wyglądać Franka w nowym sezonie "M jak miłość?
Najnowsze

Materiał sponsorowany