M jak miłość

Nowa Ania w M jak miłość. Kolejna zmiana córki Marty i Andrzeja - ZDJĘCIA

2023-06-02 11:06

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ania (Gabriela Świerczyńska) znów się zmieni! Ale spokojnie wcale nie będzie chodziło o charakter córki Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), która jeszcze niedawno ostro dała popalić rodzicom, a w szczególności Magdzie (Anna Mucha) przez niespełnioną miłość do Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) tylko o wygląd! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Wojciechowska przejdzie kolejną przemianę i już w niczym nie będzie przypominać dawnej Ani! A fani już nie mogą wyjść z podziwu! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Metamorfoza Ani w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Córka Marty i Andrzeja przejdzie kolejną przemianę

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ania zmieni się nie do poznania. Ale na szczęście nie pod względem charakteru, którym dała popalić nie tylko Marcie i Andrzejowi, ale również Magdzie, gdy polonista Adam Warecki nie odwzajemnił jej uczucia, gdyż bardziej niż Wojciechowska w oko wpadła mu właśnie Budzyńska. Wówczas Ania wpadła w złe towarzystwo Zuzy (Amelia Zawadzka), przy której zaczęła kłamać, imprezować, pić, palić, a nawet brać narkotyki i całkowicie odcięła się od Basi (Gabriela Raczyńska), Jaśka (Stanisław Dusza) i Damiana (Oliwer Proctor), ale dzięki terapii w porę się opamiętała. Wtedy zerwała przyjaźń z Zuzą i wróciła do przyjaciół, a przede wszystkim dogadała się z rodzicami i macochą i zaczęła robić wszystko, aby naprawić wcześniejsze błędy. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Wojciechowska znów się zmieni, ale nie w tym aspekcie!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ania kolejny raz zaszaleje ze swoim wyglądem. W obecnym sezonie widzowie mogli podziwiać córkę Marty i Andrzeja w czerwonych włosach, a następnie jako brunetkę, gdy wspólnie z Basią zdecydowały się przefarbować. Wówczas Zduńska postawiła na kolor czarny, z kolei Wojciechowska wybrała ciemny brąz. Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ania zdecydowanie rozjaśni włosy i stanie się szatynką, czym Gabriela Świerczyńska już pochwaliła się na swoim Instagramie. A nowa metamorfoza aktorki szybko przypadła do gustu jej fanom!

- Piękne nowe włosy robione u @bymaliszewskiii :) dziękuję bardzo!! ❤️ - podpisała Gabriela Świerczyńska pod zdjęciami ze swojej przemiany.

- Ale Ci ślicznie w tych włosach 💗💗💗;

- Śliczna jesteś;

- Nice! Love it 😀;

- O wiele lepiej w tym kolorku 👍😍.

Zatem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ania kolejny raz zaskoczy i pojawi się w zupełnie innej fryzurze. Czyżby metamorfoza Wojciechowskiej miała związek z Krisem (Stanisław Kawecki), z którym córka Marty związała się tuż po bolesnym rozstaniu z Damianem? Czy to dla niego Ania postanowiła zmienić swój wizerunek? A może kryje się za tym coś jeszcze? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

M jak miłość. Ania wpadnie w pułapkę zastawioną przez bandytów! Marta i Andrzej też będą ich celem
Najnowsze