M jak miłość

Niepokojące wieści z M jak miłość! Zabraknie nowego odcinka w tygodniu i gwiazdy zeszły z planu. Co się dzieje? - ZDJĘCIA

Na planie "M jak miłość" trwa przerwa w nagrywaniu nowych odcinków. Ujawniła to na swoim profilu na Instagramie Monika Mielnicka, młoda gwiazda serialu, która gra niewierną żonę Mateusza (Krystian Domagała). Co gorsze, na początku listopada zabraknie nowego odcinka "M jak miłość". Co się dzieje z ulubionym serialem Polaków?

Zabraknie "M jak miłość" w telewizji! Aktorzy nie nagrywają nowych odcinków 

Jak pisaliśmy TUTAJ 1.11 zabraknie nowego odcinka "M jak miłość" w TVP2. To nowość, bo w latach ubiegłych w dniu Wszystkich Świętych mogliśmy oglądać dalsze losy bohaterów sagi rodu Mostowiaków. Ale w 2022 roku władze TVP uznały, że w dzień świąteczny należy się Polakom specjalny program i w porze seriali, które są nadawane w zwykłe dni tygodnia wyemituje 3 filmy fabularne. Ale jest kolejna wiadomość z planu "M jak miłość". 

Grająca Lilkę w "M jak miłość" Mielnicka opublikowała na swoim profilu na Instagramie odpowiedź na pytanie jednego z fanów. 

- Czy nagrywacie coś do M jak miłość?

- Kilka razy w roku mam przerwę - zdradziła aktorka.

M jak miłość nadal ulubionym serialem Polaków

Uspokajamy! Choć zbieg przerwy w pracy gwiazd "M jak miłość" na planie i brak jednego odcinka na początku listopada mogą niepokoić, nic złego się nie dzieje. Saga rodu Mostowiaków ma się świetnie i nadal jest najchętniej oglądanym serialem Polaków.

Nowy 1683 odcinek "M jak miłość" zobaczymy w poniedziałek 7.11 o stałej porze w TVP2 i nic nie zapowiada kolejnych niespodziewanych przerw w emisji.    

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1682: Dramatyczne pożegnanie Zduńskich z dziećmi! Emilka i Zuzia wyjadą i nie wiadomo kiedy wrócą na Deszczową - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1682 ZWIASTUN. Tragedia u Zduńskich. Misiek straci przytomność, a Franka wpadnie w obsesję na punkcie syna Adama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze