M jak miłość

Zaskakująca przerwa w emisji M jak miłość! Zabraknie jednego odcinka w tygodniu

W listopadzie zabraknie jednego odcinka "M jak miłość" w tygodniu! Ta przerwa w emisji jest zaskakująca - w 2021 roku w ten dzień normalnie obejrzeliśmy nowy odcinek sagi rodu Mostowiaków. Tym razem jednak fani "M jak miłość" 1 listopada 2022 nie zobaczą nowego, 1683 odcinka serialu. Co się stało? Co oznacza przerwa w emisji? Kiedy będzie można obejrzeć 1683 odcinek "M jak miłość"? Sprawdź, co już ustaliliśmy!

Przerwa w emisji "M jak miłość"! Co się stanie z serialem 1.11? Kiedy obejrzeć 1683 odcinek?

Decyzja o przerwie w emisji "M jak miłość" jest zaskakująca dla fanów serialu. W ubiegłym roku, 1.11 widzowie mogli śledzić dalsze losy Mostowiaków i ich przyjaciół, ale tym razem tak nie będzie. W dzień Wszystkich Świętych w TVP2 nie zobaczymy nowego, 1683 odcinka "M jak miłość". Zabraknie także kolejnego odcinka "Barw szczęścia". Dlaczego?

W listopadzie "M jak miłość" tylko raz w tygodniu? 

Jak podaje serwis AKPA, w porze emisji "M jak miłość" widzowie 1.11 zobaczą 2 fabularne filmy biograficzne: "Dotknij nieba" i "Muzyka ciszy". Najwyraźniej zarząd TVP w tym roku postawił na zadumę i zadecydował, że dalsze serialowe losy widzowie będą oglądać w "zwykłe" dni tygodnia. Kiedy zobaczymy 1683 odcinek "M jak miłość"? 

Odcinek 1683 "M jak miłość" zostanie wyemitowany 7.11 o stałej porze w TVP2. Wówczas też przywrócona zostanie emisja 2 odcinków sagi rodu Mostowiaków tygodniowo, w poniedziałki i wtorki.   

Zobacz też: M jak miłość. Ilona Janyst po raz pierwszy wyznała prawdę o swoim synu. Ma więcej z wspólnego serialowym Borysem, niż można było przypuszczać – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany