M jak miłość

M jak miłość. Ilona Janyst po raz pierwszy wyznała prawdę o swoim synu. Ma więcej z wspólnego serialowym Borysem, niż można było przypuszczać – ZDJĘCIA, WIDEO

Aneta (Ilona Janyst) z "M jak miłość" zdradziła po raz pierwszy, co łączy jej syna z serialowym Borysem (Tymon Szkopek)! Okazuje się, że gwiazda wróciła na plan serialu razem ze swoim dzieckiem i ma ono wiele wspólnego z najmłodszym członkiem rodziny Chodakowskich! Co ujawniła żona Olka (Maurycy Popiel) na temat swoich synów - prawdziwego i serialowego w "Kulisach M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

M jak miłość. Ilona Janyst po raz pierwszy wyznała co łączy jej syna z serialowym Borysem! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Ostatni "Kulisy M jak miłość" zostały poświęcone młodszym Chodakowskim. Pewne jest, że Aneta szybko wróci do pracy, bo niańczenie w domu małego synka Borysa nie jest dla niej. Grająca ją Ilona Janyst opowiedziała jak to wygląda z jej perspektywy i zdradziła, że sama wróciła do pracy na planie z synkiem u boku! Co łączy dzieci Janyst i Anety Chodakowskiej?

Co łączy syna Janyst z Borysem w "M jak miłość"?  

- Grałam sceny powrotu do pracy jednocześnie sama wracając do pracy. Mojego synka i serialowego dzieli raptem miesiąc! Tak więc dużo rzeczy było podobnych - zdradziła Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". 

- Ja mam o tyle łatwiej, że swoje dziecko mogę zabierać na plan, zajrzeć do niego, nakarmić. Aneta jest lekarką i takiej możliwości nie ma - wyjaśnia gwiazda "M jak miłość" w "Kulisach".

W "M jak miłość" powrót Anety do pracz spowoduje wielką rodzinną rewolucję. Uparta Chodakowska nie będzie chciała słyszeć o zostaniu z dzieckiem w domu. Wpadnie nawet na pomysł, aby zaangażować w to zadanie Olka, który dopiero co został ordynatorem... 

- Te ostatnie miesiące po urodzeniu dziecka to po prostu dramat - skomentuje matka (Hanna Śleszyńska) Anety jej zachowanie w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Dramat to dopiero będzie - doda smutno Olek. 

- Dla większości mam, które chcą wrócić do pracy jest to jakaś forma wewnętrznego rozdarcia. Z jednej strony bardzo chce się zostać z maluchem, z drugiej chce się spełniać swoje ambicje zawodowe - wyjaśnia Janyst w "Kulisach M jak miłość".

- Szkoda tylko, że Olek tego nie rozumie - będzie skarżyła się Chodakowska w "M jak miłość". 

- Trochę Olek sobie tego nie wyobraża, a nie wyobraża sobie, że on mógłby zrezygnować z pracy - komentuje Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". 

Niewątpliwie aktorka "M jak miłość" może pogodzić swoją obecność w serialu i nie zaniedbywać przy tym swojego syna. Jak będzie to wyglądało w wykonaniu Anety? Przekonamy się w nowych odcinkach serialu. 

Zobacz też: M jak miłość. Franka będzie miała dziecko z Pawłem! Dominika Kachlik powiedziała o dwa słowa za dużo – ZDJĘCIA, WIDEO 

M jak miłość. Aneta skłóci całą rodzinę! Przez chorą fanaberię odwróci się od niej nawet Iwona
Najnowsze