M jak miłość

M jak miłość. Franka będzie miała dziecko z Pawłem! Dominika Kachlik powiedziała o dwa słowa za dużo – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" radosna nowina u Zduńskich! To już pewne - Franka urodzi Pawłowi dziecko! Dominika Kachlik powiedziała w ostatnich "Kulisach serialu M jak miłość" o dwa słowa za dużo i wszystko się wydało! Paweł (Rafał Mroczek) od dawna marzy o własnym dziecku, co przyznał grający go gwiazdor. I po wielu latach doczeka się. Franka oszołomiona w nowych odcinkach serialu spotkaniem z 10-letnim synem, Adamem (Liam Culbreth) jednak znów zajdzie w ciążę i urodzi potomka, którego wychowa razem z mężem. Co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO szczęście w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Dominika Kachlik potwierdza: Franka w ciąży! Urodzi dziecko Pawła- zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Ostatnie "Kulisy M jak miłość" poświęcone zostały France i jej spotkaniu z synem Adamem, które nieuchronnie nadciąga. Będzie przy tym wiele emocji, poleją się łzy, aż Paweł w pewnym momencie będzie miał już dość zaangażowania żony. Ale wygląda na to, że czeka go wielka nagroda - Franka urodzi jego dziecko! Dominika Kachlik z wielkim uśmiechem wygadała się, że tak właśnie się stanie! 

Paweł w "M jak miłość" od lat czeka na własne dziecko. Jest wspaniałym ojcem Basi (Gabriela Raczyńska), która jednak nie jego jest biologiczną córką. Długo wierzył, że któraś z kolejnych żon, czy miłości da mu własnego potomka i wygląda na to, że nareszcie zrobi to Franka. 

- Te emocje, chęć posiadania własnego dziecka już od wielu lat są silne. I to jest najtrudniejsze - wyznaje Rafał Mroczek w "Kulisach M jak miłość". 

Paweł w nowych odcinkach "M jak miłość" zdecyduje się jednak wspierać Frankę w jej dążeniu do poznania syna Adama. I choć momentami będzie bardzo ciężko, finał tej historii uraduje wszystkich.  

- Tak, Franka bardzo chciałaby zostać mamą. To spotkanie wzmaga w niej uczucie, że chciałaby mieć tego małego człowieka. Myślę że Franka będzie super mamą

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1676: Niezwykła obietnica Kasi dla Jakuba. Będzie walczyć za dwoje, ale i tak przegra? – ZDJECIA, WIDEO

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze