M jak miłość

Na tę zmianę w M jak miłość wszyscy czekali! Nowy sezon to powrót do tradycji Mostowiaków? - ZDJĘCIA, WIDEO

Wielka zmiana w "M jak miłość" po wakacjach 2023! Fani być może po latach oglądania na ekranie TVP2 zdrad, romansów i morderstw odetchną i wrócą do czasów, kiedy "M jak miłość" było wierne swojemu tytułowi. Tak to wygląda na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ z planu sagi rodu Mostowiaków! Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamil (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) zapowiadają zupełnie nowy sezon z powrotem do najlepszych tradycji serialu! Sprawdź dokładnie, co się wydarzy!

Wielkie zmiany w M jak miłość! Nareszcie wrócą do wartości Mostowiaków!

W "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie, oczywiście nie obejdzie się bez dramatów. Ale ostatecznie wszystko zmierza ku dobremu, a twórcy najwyraźniej zawracają do najlepszych tradycji serialu! Tak to wygląda na WIDEO z planu sagi rodu Mostowiaków, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Cichopek - w serii gra od początku Kingę - a następnie puścił to w świat oficjalny profil "M jak miłość". Co nas czeka w nowym sezonie? Co się zmieni?

Fani "M jak miłość" od kilka lat utyskują, że ich ulubiony serial powinien zmienić tytuł na "Z jak zdrada". Niektórzy nawet przestali oglądać, bo najpiękniejsze pary są na skraju rozwodu z powodu idiotycznych romansów. Na Julię (Marta Chodorowska) i Radka (Philippe Tłokiński) nikt już nie może patrzeć i wygląda na to, że grający ich aktorzy będą musieli pożegnać się z widzami.   

Andrzejowi (Krystian Wieczorek) i Magdzie (Anna Mucha)w "M jak miłość" udało się uchronić małżeństwo przed rozpadem. Kosztowało to wiele wylanych łez, a Budzyński nawet zaryzykował życiem, aby odzyskać żonę. Jednak z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski) może się już to nie udać...

Na szczęście na Deszczowej zakwitnie miłość! Kamil i Anita ogłoszą światu radosne nowiny, a Kinga z Piotrkiem przeżyją swoją miłość z taką intensywnością, jak w czasach licealnych, kiedy się poznali. Szczęśliwy będzie nawet Werner (Jacek Kopczyński) , który przestanie już ukrywać się ze swoim romansem z Sylwią (Hanna Turnau). 

Radek wyleci z "M jak miłość", Julia zniknie, zostaną więc sami najlepsi, sprawdzeni przez niełatwe życie bohaterowie. Czy znów będziemy oglądać historię dobrych ludzi, którzy potrafią tworzyć piękną rodzinę? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2023.  

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski zaapelował do fanów o pomoc! Sam nie daje już rady

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze