Mateusz świętuje na planie M jak miłość niezwykłą rocznicę! Krystian Domagała zdradził wielką tajemnicę. Fani są zachwyceni - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Mateusz świętuje na planie M jak miłość niezwykłą rocznicę! Krystian Domagała zdradził wielką tajemnicę. Fani są zachwyceni - ZDJĘCIA, WIDEO

Mateusz M jak miłość

Mateusz świętuje na planie M jak miłość niezwykłą rocznicę! Krystian Domagała zdradził wielką tajemnicę. Fani są zachwyceni - ZDJĘCIA, WIDEO

Mateusz w "M jak miłość" na planie świętuje bardzo ważną rocznicę! Krystian Domagała po raz pierwszy zdradził swoją wielką tajemnicę i trzeba przyznać, że faktycznie niewiele osób o tym wiedziało! Mateusz z "M jak miłość" podczas przerwy w serialu zmienił się też z chłopca w prawdziwego mężczyznę. Fani są absolutnie zachwyceni nowym wizerunkiem najmłodszego Mostowiaka. Zobacz co świętuje Mateusz na planie "M jak miłość" na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach. Wielkie święto Mateusza! Co zdradził fanom Domagała?

Na plan "M jak miłość" po wielomiesięcznej przerwie wrócił Mateusz Mostowiak. To jeden z najbardziej lubianych bohaterów serialu - wnuk Barbary ma gołębie serce, a jego dorastanie od pierwszych miesięcy życia  śledziliśmy na ekranie. Mateusz zniknął w "M jak miłość" po zdradzie Lilki. Mostowiak zaciągnął się na statek i opłynął świat dookoła, ale na szczęście zaraz po wakacjach zawita do Grabiny! Domagała pojawił się na planie, świętując ważną rocznicę i przy tej okazji zdradził swoją wielką tajemnicę. Jaką? 

Całe życie na planie "M jak miłość"

- Krystianku najdroższy, ile to już lat na tym planie? - tak powitała Mateusza Katarzyna Cichopek, grająca Kingę w "M jak miłość". 

- Dwadzieścia, już dwadzieścia minęło - zdradził Domagała. 

I w tym momencie Kinga z "M jak miłość" zaczęła dopytywać młodszego kolegę z planu o szczegóły jego początków w "M jak miłość". Zapewne młody gwiazdor niewiele z tego pamięta, ale zna fakty. Co zdradził serialowy Mateusz?

Zobacz też: Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Tylko u nas: kto zagra młodą Bronię?

- Miałeś miesiąc jak do nas trafiłeś? - zapytała Cichopek. 

- Cztery, równo cztery - zdradził roześmiany Mateusz na planie "M jak miłość". Przypominamy, że Krystian Domagała rozpoczął swoją aktorską karierę w lutym 2002 roku.  

"Super mężczyzna z tego chłopaczka się zrobił"

Przy tej okazji wszyscy zwrócili uwagę na niesamowitą metamorfozę Mateusza z "M jak miłość". To już nie jest grzeczny chłopczyk, który będzie tyrał na dobrobyt zdradzieckiej żony. To umięśniony przystojniak z czarującym uśmiechem! Fani wpadli w zachwyt na widok tego, jak zmienił się Mateusz Mostowiak, czemu dali wyraz pod naszym postem na profilu syuperseriale.pl na Facebook-u. 

- A nie dawno biegał jeszcze w pieluchach przy Marku i Hance i Babci Basii. ????

- Jakby nie patrzeć w każdym wydaniu super przystojniak ?? ?

- Dwie jego inne twarze ,ale oczy nadal takie same hehe!! ??

- Świetnie wygląda ?

- Super Mężczyzna z tego chłopaczka się zrobił

A jak Wam się pomaga 20-letni Mateusz Mostowiak po powrocie z rejsu do Afryki? 

Nie przegap: Wielkie święto Barbary z M jak miłość. Wiemy dlaczego Teresa Lipowska na 85. urodziny nie zaprosi nikogo z ekipy serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Czułe powitanie Kingi z Mateuszem w nowym sezonie! Żaden z Mostowiaków tego nie zobaczy
Najnowsze