Marcin z M jak miłość już tak nie wygląda! Mikołaj Roznerski zrobił sobie coś na twarzy! Nawet Kalska by go nie poznała - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Marcin z M jak miłość już tak nie wygląda! Mikołaj Roznerski zrobił sobie coś na twarzy! Nawet Kalska by go nie poznała - ZDJĘCIA

Marcin z M jak miłość już tak nie wygląda! Mikołaj Roznerski zrobił sobie coś na twarzy! Nawet Kalska by go nie poznała - ZDJĘCIA

Marcin z "M jak miłość" pokazał się na swoim profilu na Instagramie totalnie odmieniony! Mikołaj Roznerski zrobił sobie coś na twarzy! Podejrzewamy, że takim wyglądem nawet serialowej Izie ciężko byłoby poznać męża. Czy taki właśnie Marcin pojawi się w "M jak miłość" po rozwodzie? Na razie Mikołaj Roznerski szokuje fanów na swoim profilu na Instagramie. Trudno poznać dzielnego detektywa, kochanego męża Izy (Adriana Kalska) i tatę Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak zmienił się Marcin z "M jak miłość"!

Marcin z "M jak miłość" nieźle zaszalał z wyglądem! Uwagę przykuwa jeden szczegół - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Mikołaj Roznerski został uznany za największego przystojniaka w "M jak miłość"! Ukochany mąż Izy zawsze wygląda świetnie - czy goni przestępców jako detektyw, czy idzie na bal z Izą, czy bawi się z dziećmi. Gwiazdor "M jak miłość" bardzo dba o swoje ciało i chętnie dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie zdjęciami i filmami wideo z sali ćwiczeń. Tym razem też tak zrobił, ale uwagę przykuł zupełnie nieoczekiwany szczegół! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin z "M jak miłość" zdecydował się na totalną przemianę i zaszokował wszystkich tym, co ma na twarzy! Czy tak właśnie bdęzie wyglądał Chodakowski po kryzysie z Izą?

Zobacz też: Stulecie Winnych. Weronika Humaj dostała 3 rolę! Kim jest tym razem uwielbiania przez fanów Ania Winna i Kasia Borkowska?

M jak miłość odc. 1603. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1603. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

W nowym wydaniu Roznerski wygląda ta, że gdy by nie zawadiacki uśmiech, fryzura i mięsnie Marcina z "M jak miłość" nawet Iza mogłaby go nie poznać? Czy Gwiazdor uległ chwilowej modzie, czy zmiana  zostanie z nim na dłużej? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Mikołaj Roznerski lubi zmiany, chętnie zmienia wizerunek do nowych ról i przebiera się w kostiumy z epoki. Ale tym razem zmiana jest bardzo subtelna, za to powala na kolana! Najprawdopodobniej dokonała się przy użyciu jednej z nakładek zmieniających twarze na Instagramie. Jak wam się podoba "nowy" Marcin z "M jak miłość"?

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1603: To on sprawi, że Iza rozpocznie nowe życie w Gródku! Połączy ją coś więcej ze znanym pisarzem

Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze