Marcin Mroczek na panie M jak miłość modli się o deszcz! Cichopek komentuje, że są z robotą w lesie! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Marcin Mroczek na panie M jak miłość modli się o deszcz! Cichopek komentuje, że są z robotą w lesie! - ZDJĘCIA

Piotrek z M jak miłość nie może grać przez suszę?

Marcin Mroczek na planie M jak miłość modli się o deszcz! Cichopek komentuje, że są z robotą w lesie! - ZDJĘCIA

Na planie "M jak miłość" aktualnie nagrywane są sceny do jesiennych ujęć w okolicach ogrodu na Deszczowej. Grający Piotrka Marcin Mroczek zatroskał się o los drzew i krzewów z powodu panującej od kilku dni suszy. Można powiedzieć, że Mroczek zaczął "modlić się" o deszcz! Sceny do nowych odcinków "M jak miłość" nagrywa w tym samym czasie grająca serialową żonę Piotrka, Kingę Katarzyna Cichopek. Gwiazda nie ukrywa niezadowolenia, że przez to wszystko są teraz "z robotą w lesie"!

Piotrek z "M jak miłość" ubolewa nad suszą! Aż Cichopek musiała interweniować

Na planie "M jak miłość" nagrywane są aktualnie jesienne sceny na Deszczowej. ZDJĘCIA kręcone są w plenerze w okolicznościach przyrody, widać także czerwone, opadające liście z drzew! Na szczęście to tylko dekoracja, bo listowie ma się doskonale i oszałamia piękną, letnią zielenią, ale Marcin Mroczek jednak zatroskał się o to, co będzie z nimi dalej. Wszystko z powodu suszy, która najbardziej atakuje bezbronną roślinność. 

Słuchajcie, dzisiaj nagrywamy ZDJĘCIA w lesie, ale powiem wam, że jest mega sucho - powiedział Piotrek z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie, popijając wodę. - Mega sucho w lesie jest - utyskiwał dalej gwiazdor. 

Czytaj też: M jak miłość. Smutne rozstanie Izy i Marcina w nowym sezonie. Przez nią Chodakowska zostawi męża i dzieci!

Marcin Mrorczek na tym nie poprzestał, podpisał też wymownie ZDJĘCIE z planu "M jak miłość". - Tak z żartem, ale naprawdę jest sucho w lasach. Zapowiadany deszcz się przyda...

Tymczasem grająca w "M jak miłość" Kingę Zduńską Katarzyna Cichopek pokazała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA z tego samego planu. Gwiazda nie jest zadowolona z tego co się dzieje, a zwłaszcza z faktu, że wszyscy zajmują się wszystkim innym, ale nie kręceniem nowych scen. 

- Jesteśmy z robotą w lesie! - ogłosiła Cichopek. 

W momencie zamykania tego artykułu w Warszawie spadł już deszcz, mamy więc nadzieję, że zarówno leśna roślinność, jak i gwiazdy "M jak miłość" na planie mają się już znacznie lepiej. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Gorzka porażka Julii! Nie pogodzi się z tym, że Andrzej wybrał Magdę

M jak miłość. Anna Mucha cały czas płacze na planie! Zdradzona Magda Budzyńska będzie błagać Kingę o pomoc w nowym sezonie, ale to nie pomoże
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze